2733
2734
عنوان

حرفا بعضیا خیلی ناراحتم میکنه.در خصوص ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 49 پست
بی خیال بابا حرف مردم تمومی نداره...هم اونا که گفتن بیشعورن هم اونی که برات خبر آورده ..آدمهای اطراف ...

😓😓اخه خودشونم هیچی ندارن نه کاری نه وضع مالی خوبی اونوقت به شوهر من میگن آس و پاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم از خاله ام متنفر شدم.حالم ازشون بهم میخوره

من دیگه کلا گذاشتمشون کنار بعد عروسیمم فقط یبار رفتم خونش 

ب مامانمم علتشو گفتم گفتم من دیگه خاله ندارم والسلام 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور..... 
2740

عزیزم بیا بهت بگم عجیب این ادما ک و نشون ی روز میسوزه

واسه من مادرم مخالف سر سخت بود میگفت با ی پسری ک اینهمه ازت بزرگتره ۱۴ سال بزرگتره شوهرم،نمیذارم ازدواج کنی ن کار ن هیچی  این مادرم بود هر روز میزد تو سرم 

عمه هام هم تا ی جا جمع پر ادم بود میگفت فلانی شوهرت متولد چ سالیه فقط پوز خند میزدم میگفتم ۱۴ سال بزرگتره 

اینم بگم عکس شوهرم ببینید فک میکنید همسن منه ۲۲ سالمه خیلی بیبی فیسه خب 

من فقط میدونستم ب زودیا میسوزن 

خدا پشت شوهرم بود دلش پاک بود ب طرز عجیبی معجزه شد 

باباش تو ی ساختمونی ۶ واحد داشت سهم خودش بود همه اونا درست شد  یدفعه اماده شد هدیه عقدمون پدر شوهرم ی ماشین پارس صفرویه واحد خونه دو خوابه ۱۰۰ متری نونو بهمون داد 

شانسش گرفت بلافاصله تو مصاحبه شرکت پترو شیمی  رفت سرکار 

کسی ک آس و پاس بود؟؟!

الان نیستی ببینی چ سوزشی میکنن همون ادما ک منو میبینن

من دیگه کلا گذاشتمشون کنار بعد عروسیمم فقط یبار رفتم خونش  ب مامانمم علتشو گفتم گفتم من دیگه خ ...

حالا شوهر خاله ام برای یک میلیون معلق در هواست پسرش انقد گشاده همش بخور و بخواب.اونوقت شوهر من میشه آس و پاس.

باز شوهر من یجوریه که کار کردن و عار نمیدونه هر کاری باشه میکنه.اونا هر کاریو نمیپسندن.

عزیزم بیا بهت بگم عجیب این ادما ک و نشون ی روز میسوزه واسه من مادرم مخالف سر سخت بود میگفت با ی ...

من فقط دعا خیر نذر زیاد کردن براشوهرم اینو فراموش نکن هیچوقت همونطور ک هیچی نداری ی پولی ب ی نیازمند بده ده برابر دل خودت شاد میشه 

ی مدت دیگ باید هی اسپند دود کنی چشتون نزنن

عزیزم بیا بهت بگم عجیب این ادما ک و نشون ی روز میسوزه واسه من مادرم مخالف سر سخت بود میگفت با ی ...

شوهر منم بیکار نیس هم تو مغازه اس هم کارا ساختمونی میکنه .پدرشم اگه کم بیاره پشتشه.این بقیه دست از سر من برنمیدارن

شوهر منم بیکار نیس هم تو مغازه اس هم کارا ساختمونی میکنه .پدرشم اگه کم بیاره پشتشه.این بقیه دست از س ...

خب اینو از اول میگفتی خیلی حسودن حسودن  عزیزم 

خودت میگی همه بیکارن 

ادم تا حس نکنه یکی ازش سرتره مگه حسادت میکنه؟؟؟؟

عمرا 

دلیل دیگ نداره هر وقت حرصشون گرفت تو فقط بخند انشالله در بربر این زندگیت دگرگون شه  ب بهترین شکل عزیزم 

خب اینو از اول میگفتی خیلی حسودن حسودن  عزیزم  خودت میگی همه بیکارن  ادم تا حس نکنه ...

حالا سر هم نباشیم از بقیه .خیلی حالم بد شد😓احساس بدبختی بهم دست داد.

خاله ام خودش شوهرش ک ون گشاده اونوقت بمن نظر میده.