2737
2739
عنوان

حرفا بعضیا خیلی ناراحتم میکنه.در خصوص ازدواجم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه خاله ام که یه پسر داره از من ی سال کوچیک ولی از بس ک و ن گشاده همش تو خونه میشینه کار نمیکنه.دایی ...

😂😂😂😂😂😂 همین ک دشمن زیاد داری بدون ی پا از همشون جلوتری و اینکه پشت سرت حرف میزنن ب همونجا تعلق دارند یعنی پشت سرت

😂😂😂😂

🤪🙈

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2740
از کجا ب ذهنت رسید 🤣🤣🤣🤣

🤪🙈درجاااااااا

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
😂😂😂😂😂😂 همین ک دشمن زیاد داری بدون ی پا از همشون جلوتری و اینکه پشت سرت حرف میزنن ب همونجا تعلق ...

😞داییم خودش دوبار زن گرفته هر دوتاشم خراب از اب دراومدن 

اونوقت من با شوهرم هنوز عقد نکرده بودم رفته بودیم بازار میگف فلانی جن د ه گی میکنه😞ازشون بدم میاد متنفرم.

😂😂😂😂

🙂🙋🏽‍♀️قربونت😀🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️