2737
2739
عع باشع عکس تورو میبرم میگیرم کاش یاد بگیرم☹☹

آسونه عزیززززم 

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
@تیلوریا   جون من اف میشم اومدی بگو میشه بینش استراحت کرد یانه هم اینکه از کجا یاد گرفتی حلق ...

نه نباید استرحت کنی از روزی بیس دیقه شروع کن برسون به روزی یه ساعت کم کم و تمرین کن و اموزششو سرچ کن یاد بگیری منم اول بلد نبودم کم کم یاد گرفتم 😉

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رازیانه هم خوردم سر دخترم ادنم خیلییی لاغر‌میکنه ولی سر درد بدی هم‌میاره اون‌و گذاشتم‌کنار  ...

تا چند روز باید استفاده کنیم؟ تو نت زده بود دو هفته.

و اینکه چند روز بعد مصرف، لاغر میشیم؟

2728
2738
عزیزم صفحه ۱۰ و ۱۵ هس میشه گزارش بزنی و ب بقیه هم بگی بزنن

چشم میزنم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من