2737
2739
عنوان

قبل بارداری

198 بازدید | 34 پست

سلام خانوما ببخشید ی سوال من الان ۷ ماهه اقدام کردم برا بارداری ازمایش دادم شوهرم سالمه خودم تنبلی تخمدان چپ دارم و ازمایش amhدادم عددش ۵.۷ بود بعد بهم لتروزول داده و امپول اچ ام جی داده و بعد ما بعد ۴ روز رابطه داریم و تا ی روز بعد رابطه ببخشید من ترشحات سفیدی دارم و لباسم خیس میشه اینا طبیعیه ؟؟؟با این داروها این ماه باردار میشم کیستم ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فولیکولیت چند شد با لتروزل؟

هنوز مشخص نیست چیزی نگفت فقط بهم داده گفته ۳تا ۷ ام پریوری بخورم ۸و۹ پریودی امپول اچ ام جی رو بزنم ولی من از وقتی لتروزول خوردم درد دارم و ترشحات سفید 

2738
امروز روز هفتمه ک اخرین قرص لتروزولو باید بخورم دردایی مث روزای اول پریودی ک کلا دلدرد و پهلو درد&nb ...

شاید واسه تنبلی تخمدونت باشه و با این قرص داره تخمدونت فعال میشه تازه و واسه این باشه.سونو برات ننوشت ؟

خدایا شُکرت❤🧿
ن برام نوشته روز ۱۴ ام ک بیا سونو داخلی انجام بدم برات ولی چیزی نگفت چکار کنم من سوم پریودشدم 

خب دیگه دقیقا همون روز میری سونو انجام میده واژینال تا ببینه تخمکت چه سایزی شد اگه سایزش خوب باشه امپول ازاد سازی باید بزنی و اقدام کنی

خدایا شُکرت❤🧿
خب دیگه دقیقا همون روز میری سونو انجام میده واژینال تا ببینه تخمکت چه سایزی شد اگه سایزش خوب باشه ام ...

پس ینی فعلا امپول اچ ام جی ک میزنم باهاش باردار نمیشم ؟

2706