2737
2739

سلام. بنطرتون باردارم ؟

یکیو 5 روز مونده به موعد زدم 

یکیو 2 روز مونده 

دعاکنید برام 

مارک بیبی چکمم وندفو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خیلی زود زدی باید حتما از موعدت بگذره تا بیبی درست نشون بده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

بعد ند ساعت فكر نميكنم درست باشه اگه هاله صورتي باشه مثبته اگه خاكيتري طوره منفيه

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

بعد از 10 دقیقه دیگه اعتبار نداره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
اره میدونم  خیلی زود  طاقت ندارم هی میخوام بفهمم باردارم یانه

ای جانم، عجله نکن ان شاءالله که بارداری، اما صبور نباشی بارداری و بچه داری برات سخت میشه گلم.

عادت کن که همه چیز باید به زمان خودش انجام بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
برای شماهم بعد چندساعت شد؟وای ترخدا دعاکن برام 

راستشو بخوای نمی دونم دقیقا چقدر بعدش دوتا خط افتاده بود. من از موعدم دو روز گذشته بود، قصد بارداری هم نداشتم زدم منفی شد با خیال راحت انداختم سطل آشغال دیگه رفتم ناهار خوردم خوابیدم بعدش که رفتم دستشویی‌ اومدم دستمال بندازم تو سطل دیدم دوتا شده. یکی دیگه فرداش زدم مثبت شدش

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
فدات عزیزم دعاکن برام شما بارداری باردارا مقدسن

باردار نيستم عزيزم

تيكرم محض دلخوشي خودمه

حس خوب مادرشدنو از صميم قلب براي همه ي منتظرا آرزو ميكنم❤️ براي سلامتي تو دليم لطفا دعا كنين😘