2733
2739

همسرم یکشنبه عمل شده ولی هنوز تانپون ها و پانسمانش کامل رو بینیش هست دکتر قراره شنبه دربیاره

ولی نگف شنبه حموم کن بیا

مگه تا یه هفته گچشو باز نمیکنن؟

اصلا اون به کنار من خیلیارو دیدم یکی دوروز اول تامپون هارو درمیارن بعد یه هفته هم میگن بیا واسه باز کردن گچ....

این تازه بعد یک هفته گفته بیا واسه کشیدن تامپون

البته بینیش کلا استخونی بود و خیلیییی زیاد ازش استخون در اوردن

بنظرتون فردا گچشم باز میکنه ؟یا بخاطر عمل سختش گچ فعلا میمونه؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

معمولا ۳روز بعد تامپون و یک هفته بعد گچ برداشته میشه حالا این دکتر تامپون رو برنداشته دلیلشو نمیدونم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فقط تامپونو درمیاره گچو چند روز بعدش. حمام نره

چرا اینقدر دیر آخه؟

من دورو برم دیدم خیلی زود درمیارن

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2728
معمولا ۳روز بعد تامپون و یک هفته بعد گچ برداشته میشه حالا این دکتر تامپون رو برنداشته دلیلشو نمیدونم ...

آره منم نمیدونم واقعا

کلا بینیش بستس خیلی سختشه

آره منم نمیدونم واقعا کلا بینیش بستس خیلی سختشه

دکترش کی بوده زنگ بزنید بپرسید 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
دکترش کی بوده زنگ بزنید بپرسید 

دکترش تو بیمارستان میگف عملش سخت بود یه عالمه استخون دراوردم...

دیگه نمیدونم این ربطی به گچ و تامپون داره یا نه

2738