2737
2734
عنوان

دارم از شوهرم جدا میشم

606 بازدید | 64 پست

۱۰ سال قبل از ازدواج اعتیاد داشته موقع ازدواج هم خودش هم خانوادش جوری وانمود کردند که پسرشون پاکه و کاریه و حتی سیگارم نمیکشه یه سال و نیم بعد از ازدواج فهمیدیم اعتیاد داره موقع ازدواج قرص ال دی خورده ، ۵ سال باهاش زندگی کردم یه سال اول زندگی رفتیم دکترمشکل کم تحرکی  اسپرم داشت دکتر گفت بچه دار نمیشید ولی یه سال بعدش وقتی که میخواستم ازش جدا بشم آزمایش دادم مثبت بود الان یه بچه ۲ ساله دارم همش تو چرت بود گاهی خوب بود ولی همش یا تو چرت بود یا به بهانه مختلف بیرون بود این ماه اخر کلا کار نمیکرد اول صبح میرفت بیرون اخر شب برمیگشت وقتی برمیگشت یا تا صبح تو حموم بود یا همش چرت میزد نمیخوابید هفته قبل با هم بحثمون شد و از خونه بیرونمون کرد گفت تا بر میگردم تو خونه نباشید حتی خانواده ش میگفتن این یه سال اخر و برو طلاق بگیر این واسه تو شوهر نمیشه برو از هرکی که میشناخت پول قرض گرفته بود به همه گفته بود بچه م مریضه وقتی پول و میگرفت میگفت توروخدا به زنم هیچی نگید ، الان یه هفته س خونه بابامم مهریه و نفقه و گذاشتم اجرا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خب تو حتما جدا شو

میترسم بعد طلاق خوب بشه بگن من باعث شدم اعتیاد داشته باشه در صورتی که ۱۰ سال قبل از ازدواج اعتیاد داشته الانم خانوادش میگن پسر ما معتاد نیست در صورتی که سابقه کمپ داره تو مدت ۵ سال هزار بار تشنج کرد خون بالا میاورد

مردا مگه ال دی میخورن؟

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

در صورتی که به مشاوره حقوقی احتیاج دارید من میتونم کمک تون کنم. 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 
میترسم بعد طلاق خوب بشه بگن من باعث شدم اعتیاد داشته باشه در صورتی که ۱۰ سال قبل از ازدواج اعتیاد دا ...

بجهندم ک خوب بشه هر چی میخوان بگن. خودتو نجات بده. ششوهر من معتاد نیس ولی کلی اشتباه داره و دارم ازش جدا میشم حالا گیرم بعد من بره درس بخونه دکار شه بازم ب جهندم😂

مهم الانمه

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر❤اری شود ولی به خون جگر شود
2706