2737
2739

همش دروغه

آرمیتا هسدم😒✋💜  شهریوری هستم💗💫💕🌹مهربوونم اما نه با هرکسی💛💚💜خیلی شادم خیلی خوشحال😍💄🌼معتقدم هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه حال خوبه من و خراب کنه😊😊😊به نظر دیگران مثل یه نظرسنجی نگاه میکنم😻😻😻          اسمم آرمیتاا است😘دهه هشتادی هستم😉خیلی راضی ام😆😅پیشنهادم به تو اینه که به نظر های منفی دیگران هیچ واکنشی نشون نده اصلا برات مهم نباشه..💕💫نذار کسی حال خوبه تو خراب کنه..😊❤تو بهتررینی🙏💗😘..اینو فراااموش نکن..🌼🌼🌼تازه من عاااشق دوستم حدیثم😘❤و بیشتر از اون😂عسل😍😍😍و عاااشق شیری هستم که عاشق جوجشه🐣🐤    وایسید لدفن بذارید بین این همه حرف ادبی یه چیزی هم بگم😆سوپ غذا نیست😐😐😐😐😐😐😐💔         باور کنید..😣      من یه انسان نادرم چوون از بستنی متنفرررم😥😖 و همچنین سوپ،آبگوشت،تخم مرغ،کله پاچه،قرمه سبزی،انواع گوشت ها هرچی که باشه😂از شیرینی ها دیگه به شددددت😣😣😣🚫بقیه رم یادم رفته🤔😍                       کلا وقتی ما میریم مهمونی صابخونه به من میگه آرمیتا چرا گوشت نمیخوری؟؟🤔بابام فووری میگه از بچگی لب به گوشت نزده😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑یعنی الان هنه فکر میکنم میدونن چقدر تخس و بد غذام😂😂😂😂😂🚫💔     راستی دیگه خیلی خودمونی شد😅💫💕                     اینو یادتون باشه..        ۹۹/۹/۱۰       میبینمتون😑😑😑😂😂😂😂😂😂💔💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دروغ نیس

خیلیا میرسن و با چشم دیدم

اما اینو بدون باید تا اخر عمرت همش دعا بگیری

۴۰ روز دوماه یبار اثرش میره و باید دوباره بگیری

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2731

ازمن به تونصیحت که دنبال همچین چیزایی نری که هم گناه وهم اثری ندارن اگه میبینی برابعضیاهم گرفته اوناشایدچندسال زندگی خوبی داشته باشن ولی بعدزندگیشون نابود میشه

عزیزم تاخدا هست چرا بری سمت این چیزا؟

بگوخدایامن تو رو دوست دارم ومیدونم که خیروصلاحم میخوای وهرغیرممکن وممکن میکنی اگه صلاحه که اون چیزی که میخوام بهم بده اگه نه فکرش ازسرم بنداز بیرون

اه ول کن دیگه اگه خدا  بخواد میاد ..چقدر خدا نشناسین 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
دروغ نیس خیلیا میرسن و با چشم دیدم اما اینو بدون باید تا اخر عمرت همش دعا بگیری ۴۰ روز دوماه یبار ...

برام تعررریف کن چجوری رسیدن ... مثلا دختره یا پسره متنفر بوده و نمیخاستتاش،؟؟،

2738

دوست داری بعداز چند سال چشم مردت باز بشه وبفهمه که چی کار کرده وزندگیت به هم بخوره؟

عزیزم فقط ازخدا بخواه همین وبس

منم شرایط شماروداشتم ومیتونستم دعابگیرم ولی این کار نکردم گفتم خدایا به خودت سپردمش که هرچیز غیرممکن وممکن میکنی اگه صلاحم باشه که حتمابهم میدش

برام تعررریف کن چجوری رسیدن ... مثلا دختره یا پسره متنفر بوده و نمیخاستتاش،؟؟،

بیشتر پسر نمیخاسته و دختر دعا گرفته

یکیش توی همین خانواده خودمه

بعد ۱۰ سال زندگی مشترک هنوز باید دعا بگیره

یعنی اگه اثرات دعا بره همش جنگ دارن

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2706