2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا متاسفم برات 

بزار بره گمشه 

منم تو وضعیت تو بودم زندگیتو سعی نکن با دعا و طلسم بدست بیاری ک ب راحتی و بدتر از دستش میدی

درد آنجایی عمیق است ک ب حاشا برسد
2738

زن داداشم  

الانم به زور دعا و طلسم داداشمو نگه داشته،

داداشم متنفره ازش،از وقتي هم ك اينو گرفته خيلي پرخاشگره،تقريبا مشكل اعصاب پيدا كرده، گمونم عوارض دعا و طلسم هست

آخی 😔

چند وقته با همین ؟

ازت خاستگاری کرده .یا کلن در مورد اومدنش حرف زده 

حس کردی انقد بهت علاقه داره؟

هی خدا .منم ی موقعه خیلی درد کشیدم .خیلیا نزاشتن به هم برسیم .پسره ب مادرش گفته بود .ولی خاهرش پا رو کرد تو ی کفش که نه ..هر دو ازدواج کردیم 

من یادم نرفته .نمیدونم اون چی فراموش  کرده یا نه .خودم میگم مردا راحت از یاد میبرن ..ولی خوب دیگه مثل سابق نیستم الان با زندگی سرگرمم

زن داداشم     الانم به زور دعا و طلسم داداشمو نگه داشته، داداشم متنفره ازش،از وقتي هم ك ...

از کجا میدونی ب زور دعا و طلسم میدونسی قبل ازدواج اگ پسره ذره ای راضی نباشه طلسم روش اثر نمیذاره؟؟

عزیزم اگ این اقا میخاستت میومد سراغت تواین پن سال،چیزی ک نمیخادت و بزور طرف خودت نکش،طلسم و اینام فایده ندارن و حتما مصلحتت تواین بوده ک این اقا بره باکس دگ

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
از کجا میدونی ب زور دعا و طلسم میدونسی قبل ازدواج اگ پسره ذره ای راضی نباشه طلسم روش اثر نمیذاره؟؟

زن داداشم،دوست آبجيم بود، هر روز نقل و نبات ميداد ب آبجيم ميگفت برين خونه با هم بخورين، هرروز انار ميفرستاد برامون ،شيريني ميپخت ميفرستاد،هميشه هم تاكيد ميكرد ميگفت ب بقيه هم بده بخورن.

ما ساده بوديم اونوقتا ،ب دعا هم اعتقاد نداشتيم،بعدنا فهميديم يه كتاب دعاي قديمي داره،

يه روز رفت دانشگاه بچش تنها بود من رفتم پيشش، تو گهواره بچه زير بالشش يه دعا بود سريع سرچش كردم نوشته بود يه نوع پادزهره برا دعا و اينا، يه بارم داداشم ي اسلحه داشت،مامورا فهميدن بردنش دادگاه ٦ ماه زنداني براش بريدن، هر چي مامان و بابام كردن نتونستن نظر قاضي رو عوض كنن، قرار شد بره زندان ،زن داداشم يه دعا خونده بود(اينو بعدا داداشم برامون گفت) رفته بود پيش قاضي گفته بود اين پرونده شوهر منه، قاضي درجا گفته بود اين چيه بياين برين خونتون و زود امضا كرده بود، بابام كله گنده هاي شهرمونو واسطه كرد، نتونستن كاري كنن،

هزار تا اتفاق افتاده، ميدونم ك دست تو كار دعا و طلسم هست

قبل اينكه بريم خواستگاري اين، رفتيم خواستگاري يكي ديگه ، دختره ميگفت چي ازين بهتر و من جوابم مثبته و خانوادشم از خوشحالي نميدونستن چكار كنن.

روز بعدش آبجيم ب اين گفته بود ،دو روز بعد همه چي بهم خورد،بعد ها اون دختر گفته بود من و خانوادم خيلي دوست داشتيم سر بگيره، نميدونم چرا يهو نه اومد رو زبونم.

حتي داداشم يه دوست داشت ميگفتن چشم بصيرت داره(الكي بودچشم بصيرتش) دختره شمارشو پيدا كرده بود گفته بود ب فلاني بگو بايد با دختري با اين مشخصات ازدواج كني ،بعدم شماره حساب گرفته بود براش پول واريز كرده بود ، اينو خود طرف ب داداشم گفته بود،

2706