2737
2734
عنوان

تغذیه کودک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 58 پست
ن پا میشه ی قدم میره میفته و چهاردست پام میره

خب عزیزم بدنش جون نداره.قلوه بگیر.بزار رو آتیش.آب خونابه ای که ازش میاد بیرون رو بمال به سر زانوش و زیر زانوش و مچ دست و پاش خیلی عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم بدنش جون نداره.قلوه بگیر.بزار رو آتیش.آب خونابه ای که ازش میاد بیرون رو بمال به سر زانوش و ...

بدنش قوی میشه

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
2731
والا دقیق نمیدونم شوهرم میگیره اما فکنم ۷۰خورده ای باشه.تقریبا بیست روزی یکی میخواد

عزیزم قیمش 76تومنه هربار که بهش میدی وقتی تموم شد دو هفته فاصله بنداز بعد بده چون زینک داره و باعث بلوغ زودرس میشه در ضمن واسه زیر دوسال اصلا مناسب نیست

هااااا چیییه 
عزیزم قیمش 76تومنه هربار که بهش میدی وقتی تموم شد دو هفته فاصله بنداز بعد بده چون زینک داره و باعث ب ...

🤔یعنی من نمیتونم ب دخترم بدم 

مادر ارتام نشدم مادر دخترم شدم که تا وقتی دنیا امد دیدم دختره 😄😄واسه همین مامان ارتام نوشتم 
2740
عزیزم قیمش 76تومنه هربار که بهش میدی وقتی تموم شد دو هفته فاصله بنداز بعد بده چون زینک داره و باعث ب ...

قیمت دقیقشو نمیدونم.بله فاصله میندازم.زیر نظر فوق تخصص گوارش کودکان بهش میدم و اینکه بجز دو هفته فاصله هر چند وقت یکبار مارکش هم باید عوض بشه.ممنون ❤

قیمت دقیقشو نمیدونم.بله فاصله میندازم.زیر نظر فوق تخصص گوارش کودکان بهش میدم و اینکه بجز دو هفته فاص ...

اره منم مارکشو عوض میکنم ولی بیشتر از سانستول راضیم.😍

هااااا چیییه 
اره منم مارکشو عوض میکنم ولی بیشتر از سانستول راضیم.😍

اره خیلی خوبه نسبت ب بقیه مولتی ویتامین ها.چند وقتشه بچه ت.واسه زیر دو سال مشکلی نداره عزیزم من با شرکت پخش کننده ش تماس گرفتم از پزشکشون پرسیدم گفتن ایرادی نداره

اره خیلی خوبه نسبت ب بقیه مولتی ویتامین ها.چند وقتشه بچه ت.واسه زیر دو سال مشکلی نداره عزیزم من با ش ...

من پسرم دو سالو نیمشه.اخه یکونیم سالش بود رفتم بخرم دکار داروخونه گفتش نده بهش اذیتش میکنه جون قویه 

هااااا چیییه 
2706