2737
2739
عنوان

تغذیه کودک😢

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 58 پست
🤔یعنی من نمیتونم ب دخترم بدم 

میتونی بدی عزیزم‌ خیالت راحت بی ضرر.پسر منم زیر دو سال اما زیر نظر فوق تخصص مصرف میکنه و من برای اینکه مطمئن تر بشم با شرکت پخشش تماس گرفتم و از پزشکشون پرسیدم و ایشون هم تایید کردن.حالا با پزشک بچه ت هم مشورت کن ک خیالت راحت بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم من دخترم وقتی اشتها نداشت میووردم غذای اونو میذاشتم جلو تلویزیون برا خودمم میکشیدم اون نمیخورد ولی منو میدید میخورم یه ذره میذاشت تو دهنش بعد کم کم همینجوری با بازی و کلی ریخت و پاش میخورد منم وسطاش میچپوندم تو دهنش،یا مثلا برنو اصلا با قاشق نمیخورد منم برنج خورشت یا هرچی قلقلیش میکردم میذاشتم کف دستش اینجوری کلی میخورد فک میکرد بازیه،یا جند بار غذا میدادم نمیخورد کاریش نداشتم شیرمم کمتر میدادم بهش گشنش میشد میخورد،و مهمتر از همه غذاهاییکه دوست داشتو میدادم زمان بی اشتهاییش،مث کوبیده مرغ و گوشت که خودمون درست میکردیم کباب،کته ،پلو شوید با ماهی که همین الانم عاشقشه ،گوشت و مرغ که تو خورشت میپختم میذاشتم جلوش خیلیی خوب میخورد ولی الان که ۲۱ ماهشه گوشت و مرغ خورشتی نمیخوره دیگه ولی ماهی و کباب و اینارو بازم دوس داره خییلییی