2733
2734
عنوان

تولد دوستم

162 بازدید | 16 پست

چند روز ديگس چند تا سوال دلشتم ممنون ميشم جراب بدين 

ميخوايم امشب باهم بريم بيرون

بنظرتون بهش بگم قبلش بياد خونمون بعد از اينجا بريم

بعد قبلش براش كيك درست كنم بياد سوپرايز ميشه؟ 

ولي وقت نكردم كادو براش بگيرم 

به مامانم چجوري بگم ميخوام كيك برا دوستم درست كنم؟

جمعه هم هست همه خونمونن مجبورم تو اتاقم سوپرايز كنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره درست کن بزار تو اتاقت ،اتاقت هم یکم تزئین کن 

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

خونتون شلوغه یعنی کیا هستن؟ ی وقت ی جوری نباشه دوستت معذب بشه!

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2740
به مامانم چجوري بگم نه نياره؟

اخلاقش جوریه ک ممکنه بگه ن یا از اینجور کارا خوشش نمیاد؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
خيلي مهربونه ولي بي حوصله اس

خب یکم کمکش کن..بعد بهش بگو مامان اجازه میدی ی کیک کوچولو برای تولد دوستم درست کنم؟

اگه دوستت برا تو هم کادویی یا سورپرایزی چیزی داشته هم ب مامانت بگو مثلا بگو اون برام فللن کار رو کرده میخوام جبران کنم