2733
2734
عنوان

بچم دوسالشه خیلی دستشو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 51 پست
ن بابا پشتشو فقط میخارونه بعضی وقتا جوری میخاره ک آخرش هی به میگه مامان مامان دستمو میزنم به پاهاش س ...

دختر دوست من تو یه سالگی رو بالش اسب سواری میکرد

اولش فک میکرد عادیه بعد فهمید بچه تو اون حالت میره خلسه😂😂😂

چند بار از رو بالش برش داشت از سرش افتاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چجوری آزمایش میگیرن اذیتش نمیکنن ک؟ 

بچه انگل داره .زنجبیل به بچه میزنی نمیسوزونیش .این چه کاریه ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببرش دکتر ممکن عفونت باشه وبدتر بشه دختر منم ۲ سال ونیمش بود هی دست به خودش میزد توجه نکردم تا اینگه بدتر شد کلی آزمایش وپماد اینا استفاده کردیم تا خوب شد فقط سه بار بردمش متخصص تا خوب شد شما هم حتما ببرش دکتر تا بدتر نشده

آقام خیلی غریبن😔میشه واسه سلامتی وظهورشون یه صلوات بفرستین؟
2731
پسره یا دختر؟ببین اگه پسره بعضیا عادت دارن یهو دستشونو میگیرن بهجلوشون یا وقتی جیش اینا داشته باشنای ...

اره همه چیش خوبه همون دستشویی داشتنی هم اونارو میکنه وزنش هم چندین ماه قبل رفته بودم 11 کیلو بود الان نمیدونم 

2738
دختر دوست من تو یه سالگی رو بالش اسب سواری میکرد اولش فک میکرد عادیه بعد فهمید بچه تو اون حالت میره ...

یه خدا خلسه چه بد 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اره همه چیش خوبه همون دستشویی داشتنی هم اونارو میکنه وزنش هم چندین ماه قبل رفته بودم 11 کیلو بود الا ...

ببین ارزمایش انگل مدفوعه ببر ی دکتر حتی عمومی ک واسش بنویسه یا ازمایشگاه ببین مینویسهیا ن یا دکتر بهداشت لااقل بعدش خیالت راحت میشه انگل خیلی بده 

2706