2733
2734
عنوان

چقدر ی فروشنده بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 37 پست
اشتباه از خودته ک ب حرف ی فروشنده گوش دادی، تو خودت در مورد بدنت بهتر ميدونی یا فروشنده

باور کن تمام فروشنده ها همینن فقط ی فروشگاه بود ک خودش داخل اون اتاقی ک لباس زیر بود نمیومد میرفتی انتخاب میکردی حساب میکرو ک از شانس من اون مغازش جمع کرده 

کاربری برای دو نفر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باور کن تمام فروشنده ها همینن فقط ی فروشگاه بود ک خودش داخل اون اتاقی ک لباس زیر بود نمیومد میرفتی ا ...

حالا کاریه ک شده عزیزم، از این ب بعد واست تجربه شد ک از اونجا خرید نکنی و ب حرف هیچ فروشنده ای هم گوش ندی

فقط یه نشونه..... فقط یه معجزه..... 💔
بده به فامیلاتون ک سایزش کوچیکتره. سایزچندخریدی؟؟ مگه چی  بوده120 شده  من خریدام درحد40 ت ...

من معمولی ۸۰ ب بالا میزنم این کاپدار بود باید ۱۰۰ بهم میداد ۹۰ داد

کاربری برای دو نفر است
2738

راست میگی این فروشنده های لباس زیر همشون فضولن و همش می گن سایزت فلانه برای منم همچین چیزی پیش اومده اصرار اصرار که سایزت ۸۰ هم نیست در حالی وه اون موقع ۱۰۰ بودم من گفتم شاید سایزها تو اون یکسالی که خرید نکردم عوض شده خوبه حالا اونجا اتاق مرو داشت رفتم پوشیدم 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
هیچی دیگه پس نگرفت هی میگفت من فقط نظر دادم زورت ک نکردم با اینکه خیلی مقاومت میکرد میگفت این سایزت ...

حتما اون سایزی ک نو میخاستیو نداشته خواسته اینو بهت قالب کنه

خدایا مواظب دخترم باش