2726
عنوان

چقدر ی فروشنده بیشعور

843 بازدید | 37 پست

رفتم لباس زیر بخرم بعد سایزمو گفتم گفت ن این سایزت نیس من دارم میبینم کمتره و کلی خانوم دیگم بودن هی تاییدش کردنو ریز ریز خندیدن 

منم گفتم حالا اون فروشندس شاید واقعا من اشتباه میکنم خلاصه همون سایزو خریدم خیلی کوچیک بود بردم پس بدم گفت ن تعویض ندارم ۲تا خریده بودم یکیشو ک نپوشیده بودم فقط نیخواستم پس بدم 

گفت نه منم بحثم شد گفتم پس غلط میکنی تو سایز مشتریت دخالت میکنی 

خیلی عصابم خورده ۱۲۰تومن پولم رفت

کاربری برای دو نفر است

اون چی گفت؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا بحال نخریدی مگه؟که اجازه دادی اون برات تصمیم بگیره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728

اه اه اعصاب منم خورد شد :(

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
اون چی گفت؟

هیچی دیگه پس نگرفت هی میگفت من فقط نظر دادم زورت ک نکردم

با اینکه خیلی مقاومت میکرد میگفت این سایزته و باعث شد بقیه اونجا بهم بخندن فک کنن توهم دارم ک سایزم بیشتره

کاربری برای دو نفر است
یعنی سایزت رو نمیدونی ؟؟  شماره صاحب کارش رو بگیر و بهش بگو  چقدر بعضی ها پروو شدند هر چ ...

چرا سایزمو گفتم گفت ن اصلا نمیخوره بهت بزرگه من دارم میبینم دیگه خانماییم ک اونجا بودن گفت اره بابا مگه چخبره

کاربری برای دو نفر است
2706