2737
2739

ميگن سس مايونز بذاريد رو سرتون بعد كيسه بذاري روش هم خوبه...حالا ديه نميدونم

من خودم گرفته بودم رفتم دكتر شامپو داد بعدم گف موهاتو تيفوسي بزن ك من نزدم البته-

بعد شامپو رو زدم اوكي شد 

ولي اون رشكا هنوز بود ديه با شونه دندونه ريز و سركه شونه كردم...

خيلي درگيرش بودم واقعا لامصب نميره خيلي سخته

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
از یکی شنیدم نفت خوبه 😐😐😐😐

اون یکی چرت گفته نفت میسووزوونه مورو 

سرکه خوبع شامپو مخصوص داره شونه ریز داره من دختر عمم تو بهداشت کار میکنه اون اینارو میگه و در ضمن کوتاه کردنمم که خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم سس مایونز بزن شب تا صبح بمونه روسرت صبح برو بشور بعد یه نرم کننده بزن و با شونه های دندونه ریز که مخصوص همین کار هست موهاتو شونه بکش اومدی بیرون موهاتو خشک کن بادقت اتو بکش  باید اینکارو دوسه بار توهفته انجام بدی و ازکسی بخوای رشک هارو ازموهات دربیاره تادوهفته اینکاررارو تکرار کن.درضمن روبالشتی هاتو وروسریهاتو وکلا هرجیزی که سرت باهاش درتماس بوده رو یاباید بااب داغ بشوری یا دوهفته بندازی تو پلاستیک.وهرکسی که توخونتونه باید موهاش چک بشه چونکاگه اونا داشته باشن درمان نکنن فایده ای نداره 

ببین نگران نباش 

شپش منم گرفتم اونم ۳ ماه

ببین اول اسپند با پوستش بزار بچوشه بعد بزار یکم خنک شه سرت نسوزه بعد بریز رو سرت یه پلاستیک بکش ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت بمونه

سرکه و زاج قاطی کن بزار ۲ ساعت بمونه

بعدشم میتونی حنا بذاری ۲ ساعت بمونه

دکلره و رنگ قوی 

ولی رشک از بین نمیره

شامپو شپش بگیر هر ۳،۴ روز بزن بار اول نصفش و بار دوم نصف دیگه این شامپو رشک از بین نمیبره فثط شپش رو میکشه هر شپش هم بعد از ۳،۴ روز از رشک در میاد 

اگر میتونی یدونه شونه مخصوص بگیر سرچ کن تو گوگل واست بالا میاره ادنم بگیر روزی ۲ بار یکبار صبح و یکبار قبل خواب بکش به موهات رشک پیدا میشه و بعد از هز بار مصرف بذار داخل اب جوش جوش جوش 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2740

عزیزم من‌کار بهت میگم انجام بده  واقعا بخدا عالیه معجزه میکنه من ده سال داشتم تو تلگرام تو کانال طب بو علی برو ی روغن شپش هس بگیر استفاده کن تو ی روز فقط ی روز بخدا پاک پاک میشه من اتفاقی پیداش کردم امیدوارم سرت تمیز بشه و همیشه دعا کنی عزیزم @teb_bu_ali این ایدیشع بجای اینکه انقد خرج کنی ی بار امتحان کن وقتی من خریدم ۳۰ هزار بود الان شاید ۵۰ باشه از شمال میاره

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
عزیزم من‌کار بهت میگم انجام بده  واقعا بخدا عالیه معجزه میکنه من ده سال داشتم تو تلگرام تو کانا ...

سلام این بوعلی تو اینستا هم هست

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
سلام من دو تا شامپو هست استفاده میکنم ولی هنوز سرم خارش داره 

وای منم داغونم دخترم خداروشکر اینقدر گشتم ی  دونه رشک مرده من از قطره ایورپول استفاده کرده عالی برا دخترم امروز زدم رشک مرده بود

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین