2737
2734

وای خدا فکر کن من پسرم دوسالشه جونش ب جونم بنده سفره رو تند تند برام جمع میکنه دنبال اینه ک تشویقش کنم تند تند وسایلارو میاره اشپزخونه سفره رو میبره تو پذیرایی همیشه کنارمه بغلم میکنه شیرین کارباش وجودش کنارم بهم اعتماد بنفس میده بفهمع کسی اذیتم کرده با وینه نگاش میکنه ی بار با مادرشوهرم حرفمون شد سرش داد میزد و منو نشون میداد و اشکامو پاک میکرد بهش اخم میکرد حالا اگه پسرم زن بگیره بره بهم سر نزنه همش پیشم از زنش دفاع کنه اوتم با ارزشترین موجود زندگیم ممکنه از زنش بدم بیاد؟

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چه چیزا فکر میکنی 

خودت رو از این فکرا رها کن 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

مشکل جامعه ما همینه که عروسا فکر میکنن تا مهر عقد خورد تو شناسنامه ، دیگه طرف فقط شوهر اوناس و باید متنفر باشه از خانوادش . هر چیزی به اندازش خوبه بابا ، خود خواهی هم حدی داره

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

باید از زنش دفاع کنه دیگه تو شوهرتو داری زن اونم شوهرشو ک پسرته اگه خوب تربیتش کنی جایگاه تو و زنشو حفظ میکنه نمیزاره بحثی شه که هیچکدوم ناراحت شین اینم گزارش بزنین صلوات میفرستم براتون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5306629/بیاین-نظر-بدین?postId=161923473

کاربری برای دو نفر است

زندگی جنگ نیست که عزیزم که پسرت بخواد از زنش در مقابل شما دفاع کنه.... 

بنظرم میشه با ارامش هم زندگی کرد. اگر توقعات رو پایین بیاریم. 

اگر قبول کنیم بچمون بزرگ میشه و زندگی مستقل خودش رو داره. و بیخودی مثل زمان 2سالگی قرار نیست نگرانش باشیم و بهش سرویس بدیم یا بخوایم همش تو زندگیش دخالت کنیم. 

زندگیشو بسپریم به خودش مشکلی پیش نمیاد

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
2738

نه.نباید از الان این فکرا رو به خودت بقبولونی.مادر جای خود همسر جای خود

توام اگه واقعا خوشی‌اونو بخوای اگه دلش با زنش گرم باشه باید خوشحال شی

زندگی عشق است عشق افسانه نیست  آنکه عشق را آفرید دیوانه نیست  عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی  عشق آن است که هر لحظه به یادش باشی         

بچه ها تا ده ،۱۲سالگی البته حداکثر وابسته ان و خیلی مامانشونو دوس دارن بعد دیگه انگار ک نه انکار بعد خودت میگی زودتر برن سر خونه زندگیش راحت بشم 

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

خب درستش اینه ک رفتار انسانی با عروس داشته باشیم و اذیتش نکنیم و قبل از اون مفهوم احترام ب پدر و مادر و منطق رو ب بچه هامون یاد بدیم ک منطقی و منصفانه قضاوت کنن و اگر خدایی نکرده عروس خوبی نصیبمون نشد بخاطر آرامش بچه هامون سکوت کنیم و ب اختلافات دامن نزنیم

امیدوارم همه مون مادرشوهرای خوبی بشیم و عروسای خوبی هم نصیبمون بشه❤😁

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2706