2737
2734
عنوان

بعضیا واقعا حال به هم زنن

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 70 پست
والا من چندتا پیج اماراتی دارم. همش تو شهربازی و اینور اونورن. دیروزم فقط یه فوتی داشته امارات. کشور ...

منم همش همینو میگم چرا هیچکس متوجه این قضیه نیس مثلا فوتبال زنده برای اروپا میذاره کیپ تا کیپ تماشاچی نشسته یا بعضی کشورا تظاهرات و نمیدونم جشنای شلوغ و همه چیشون خیلی وقته درست شده فقط تو ایران معلوم نیس چه خبره البته حریرچی دیشب تو تلویزیون گفت به خاطر داروهاس یه تیکه از حرفش کلیپش بود شدیم‌موش ازمایشگاهی فک کنم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیه یاس خوندن نیست شما برو اخبار روز دنیا رو گوش بده ببین کرونا تا نهایت ۲ سال دیگه هست ، درسته واکسنش داره آماده میشه ولی نون نیست که بپری سر کوچه ۲ تا بخری، تا به تولید انبوه برسه و دردسترس همه قرار بگیره زمان میبره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
مشکل فقط تو عدد و امار و ارقام هست...وگرنه باور کن مشهد تقریبا بالای هشتاد نود درصد ماسک میزنن و همچ ...

خب چین واکسنو داره خودشون ساختن این لعنتی رو

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2728
منم همش همینو میگم چرا هیچکس متوجه این قضیه نیس مثلا فوتبال زنده برای اروپا میذاره کیپ تا کیپ تماشاچ ...

راس میگی؟ ندیدم حریرچی رو. هیچ بعید نیست. 

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍

ایناییکه آیه یاس میخونن از تنبلی خوششون اومده میخوان کرونا نره خونه بمونن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738
از کجا بیارن بخورم؟؟

مردم ایران به کم خوری عادت کردن 

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
سیاست اینه ما شدیم موش ازمایشگاهی بهداشت جهانی. دکتر روازاده نوشته بود. فکر که میکنم بهش، هیچ بعید ن ...

منم دقیقا ب همه چیزشون مشکوکم..فقط رعب و وحشت میندازن تو دل مردم...هرچند ک چندین ساله با شعارهای مایوس کننده روحمونو کشتن...هرروز تابلو میزدن یا تو اخبار میدیدیم اب نیست برق نیست گاز نیست درست مصرف کنید..بعد شد بحث الودگی هوا و تابلوهاش در سطح شهر...الانم ک هرروز امار کروناست ک رو ب افزایشه....اینجا فقط باید با ی سری شعاروخبر ببرنمون ب انزوا...روحیمونو افسرده کنن و شادی رو سرکوب کنن

راس میگی؟ ندیدم حریرچی رو. هیچ بعید نیست. 

یه تیکه حرفش بود گفت داروهای زیاد میدیم تو بیمارستانا 🙄مثلا من تو همین سایت دیدم یه خانمی گفت من امریکا رندگی میکنم هر کسی کرونا بگیره میگن فقط برین خونه مایعات زیاد بخورین نه قرصی نه هیچی میخواست بدونه تو ایران چیا دارو میدن واسه کرونا

مشکل فقط تو عدد و امار و ارقام هست...وگرنه باور کن مشهد تقریبا بالای هشتاد نود درصد ماسک میزنن و همچ ...

مشکل فقط ارقام نیست. ایران واقعا فاجعه شده من که هرروز بیشتر میشنوم که کسی کرونا گرفته از اطرافیانم

ولی اینکه چرا زیاد شده و بیشتر حالشون وخیم میشه، جای تامل داره

بودنـت بویِ پرتـقالِ تازه میـده 🍊😍
2706