2733
2734
عنوان

زندگیم آرومه ولی

692 بازدید | 63 پست

ازش خوشم نمیاد

ازش بدم میاد

خسته شدم

شوهرم خوبه

وصع مالیمون متوسطه و فعلا دووم اوردیم

شوهرم صبح میره سرکار شب میاد

اصلا آدم بدی نیست

اهل خلاف و سیگار و اعتیاد و زن بازی و... هم نیست

ولی از زندگیمون خوشم نمیاد

شوهرم هیچ عاطفه ای نداره

درحدی ک وقتی بهش سلام میکنم جوابمو نمیده

وقتی میاد خونه همیشه خسته اس

همیشه کم حرفه و میره تو ی اتاق دیگه جدا از من میخوابه چون صدای بچه اذیتش میکنه

هیچ وقت منو بیرون نمیبره

بودن درکنارش برام لذت بخش نیست

ناراحتم میکنه

خواستم بگم اگه زندگیتون مثل من نیست... خداروشکر کنین 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش شوهر منم بی عاطفه بود😔

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

شوهرت افسرده نیست یا حداقل خلق و خوی افسرده داشته باشه 

شاید هم تربیتش غلطه و فکر می کنه وظیفه مرد فقط تامین مالیه 

در کل اگر آدم خوبیه شاید راه هایی برای تغییرش باشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
دیگه بیچاره خستس درکش کن

چیشد درک کنم

این ک حتی جواب سلامم هم نمیده؟ 

خب چرا خودشو ختسه میکنه

من حاصرم تا آخر عمرم نون خشک بخورم

ولی شوهرم مث ی روح تو خونه نباشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
کاری هم کردی  اقدامی که شاید درست بشه؟

هر روز باهاش میگم و میخندم

ولی دغ کردم

چقدر تحمل کنم

چقدر باهاش خوب باشم

خسته دشم

2738

درست میشه 

ولی بهتر بود باهاش صحبت کنی 

من شیفت ۳۶ ساعته میدم ۱۲ تا تو ماه 

پس قراره دیگه  دعوا کنم با شوهرم حتما؟

بهش بگو کار یه چیزه زندگی یه چیز 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

فقط و فقط و فقط برو پیش مشاور مشکلت و گنده نکن ساده حل میشه اگر بخای

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

همین ک شوهرت آدم خوبیه و بهت خیانت نمیکنه خیلی خوبه.

منم شوهرم تو خونه یک کلمه حرف باهام نمیزنه، خسیسی میکنه ی خرجی برام کنه حسرت خیلی چیزا رو ب دلم گذاشته، دروغ میگه، با خیانتاش عذابم میده..

خدارو شکر کن هر کسی ی مشکلی داره ولی بعضی مواقع مشکل بقیه از ما بزرگتره

شوهرت افسرده نیست یا حداقل خلق و خوی افسرده داشته باشه  شاید هم تربیتش غلطه و فکر می کنه وظیفه ...

تغییر کرده

ولی همون تغییر آنقدر کمه ک ب چشم نمیاد

چیشد درک کنم این ک حتی جواب سلامم هم نمیده؟  خب چرا خودشو ختسه میکنه من حاصرم تا آخر عمرم نو ...

اها به این نکته جواب سلام توجه نکردم حق داری باهاش صحبت کن بگو منم نیاز به محبت و توجه دارم

خدایا مواظب دخترم باش 
فقط و فقط و فقط برو پیش مشاور مشکلت و گنده نکن ساده حل میشه اگر بخای

رفتم

دارم ادامه میدم

تنها حرفی ک بهم زد میدونی چی بود

گفت حق خیانت نداری

من اصلا ب این چیزای چرت فکر نمیکنم

ولی این ناراحتی و فاصله ای ک بین من و همسرم منو افسرده کرده

باعث شده خواب های بد ببینم هرشب

همین ک شوهرت آدم خوبیه و بهت خیانت نمیکنه خیلی خوبه. منم شوهرم تو خونه یک کلمه حرف باهام نمیزنه، خس ...

دوست عزیز زندگی شما سخته و امیدوارم گشایشی برات اتفاق بیفته ولی این خانوم هم حق داره گله مند باشه چون بخش مهمی از ازدواج تامین نیازهای عاطفیه وگرنه تو خونه پدری هم پول و لباس و غذا پیدا میشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706