2733
2734
عنوان

با نامزدم قهر کردیم

463 بازدید | 28 پست

سلام اولین باره قهر کردیم هنوز عقد نیستیم درحد نشون آوردن دعوا سر این بود که از اول گفت که هماهنگ بشیم و همه چیو به هم بگیم منم قبول کردم و واقعا همه چیو میگم فقط قرار بود تالار بگیریم برای عقد من بهش اینو گفتم ولی دیگه نگفتم که بابام رفته سراغ تالار و بسته بوده حالا اینو از خواهرش شنیده باهام دعوا کرد که من باید از بقیه بشنوم و اینا منم گفتم که موضوع مهمی نبوده حالا دوروزه بهش هیچ پیامی نداده چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه بچگانه جمع کنین بابا😐

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

دوروزه قهرین؟؟؟؟؟!!!!!!!!! 😨😨 

ب نظرم اگه میخای زندگی کنی نزار قهراتون طولانی شه ک ب نبودت عادت کنه

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

وا چه عصبی مگه دعوا داره همچین چیزی البته این موضوعی نیست سر خود تصمیم بگیرید ولی چون هزینه عقد با عروسه و با اون نیست که حتی اگه با اون بود هم دعوا و قهر نداره مثل ادم حرفش میزد

2738
هزینه عقد یعنی با خانم هاس لباس و آتلیه و ... هم با خانواده دختر یعنی

تو شهر ما هزینه عقد با عروسه هزینه عروسی با داماد اگر هم که یک جشن بگیرن فقط پدر عروس فقط تو شام دادن مهمونای خودش سهیمه بقیه با داماده

2706