2733
2739

عزیز دلم این مشکلیه که بیشتر مردم دارن از جمله خود من البته الان خیلی خیلی بهتر شدم و امیدوارم ناراحت نشی و بدون فقط به این خاطر میگم که از بین ببریش خود این مشکل افسردگی هست که البته مال شما خفیفه ولی اگه نخوای حال خودتو بهتر کنی خیلی زود شدید میشه من خودمم همین مشکل رو داشتم و البته الانم یکم دارم و هنوز کامل نتونستم از شرش راحت بشم مال منم مثل ما شما بود و نیاز به دارو نداشت فقط باید خودت مثل من بخوای تا خوب بشه باید خودتو شاد کنی و به خودت انرژی مثبت بدی و از خودت تعریف کنی ( همون تلقین ) اینطوری لاقل خیلی بهتر میشی ، مثل من ، امید وارم که زودتر بهتر بشی 😘💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آبجی چطوری مثلان اعتماد به نفس داری میشه یاد منم بدی بخدا بعضی دوستام قایفشون خیلی معمولی ولی خیلی ا ...

منم همینم ببین چهره ی معمولی دارم

ولی با خودم میگم من خیلیم زیبا هستم

مثلا میگم نگین تو دلت خیلی زیبا و پاکه

همه ی زیباییش میاد ب چهره ت

اصلا خودمو پایین نمیارم

ب خودت و پوستت برس حتی سطحی

مهم خودتی

وقتی خودتو قبول داشته باشی بقیه هیچ نظر ضدی ندارن

دیگه مهم نیست برات چون تو میدونی زیباترینی

من اینجا عکس گذاشتم

مثلذ بعضیا چقدر گفتن تو زشتی 

اما من میدونم خیلی زیباام خودمو قبول دارم

پس حس بدی نمیگیرم اصلا

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
منم همینم ببین چهره ی معمولی دارم ولی با خودم میگم من خیلیم زیبا هستم مثلا میگم نگین تو دلت خیلی ز ...

عزیزوم   من از اینجا با این پستی که برام گذاشتی احساس کردم خیلی قشنگی

2728
عزیزوم    من از اینجا با این پستی که برام گذاشتی احساس کردم خیلی قشنگی

فدات شم اجی جونم

همه ما زیباییم

خودتو بشناس و درک کن

ظاهر و باطنت زیبا و پاکه

بیشتر ب خودت اهمیت بده اجی

اصلا فکر نکن نازیبایی

همه ما زیبا و خاصیم

شعار نیست بخدا

چون خود من بهش اعتقاد دارم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
چون شوهرم اصلان ازم تعریف نمیکنه میگه سرت گیج میره بگم خوشگلی    

پس خوشگلی ببینم چهره شوهرت معمولیه اگه اره ک نمیخاد تو خودتو ازش سرتر ببینی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف