2737
2739
عنوان

حالم بده

126 بازدید | 6 پست

از شدت حالت تهوع از خواب بیدار شدم. خیلی حس بدی بود. لطفا دعام می کنید؟ حس کردم دارم می میرم. شما اومدید تو ذهنم که ازتون بخوام برام دعا کنید. نمی دونم کرونا هست یا نه ولی حالم خوب نیست.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

نگران نباش.تب از نشونه های کروناس...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

فدات شم خیلی حالم بد بود به حدی که به خودم گفتم چقدر الکی تا حالا سر موضوعات غیر مهم ناراحت شدم و عمر گذروندم یا گفتم به کیا مدیونم و دینم رو ادا نکردم یا خیلی کارا می تونستم بکنم و نکردم یا ... انگار روز آخر زندگیم باشه. خلاصه فقط جونم رسید تاپیک بزنم التماس دعا اونم همش می خوندمش توش غلط نداشته باشم اخرش دیدم بیشتر مغزم نمی کشه فرستادمش دیگه. بخدا به دعای شما دوستای گلم بود الان حالم خوبه که دارم برات می نویسم عزیزم. ببخشید شاید زشت باشه گفتنش ولی رفتم دستشویی و کلا معدم خالی شد و خوب شدم الان. ببخش اگر حالتو بد کردم. بجاش برات کلی دعا میکنم. فدات شم مرسی از پیامت   

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوب ها چطوری امشب یکی تاپیک زد تولدتون تبریک گفت. تولدت مبارک عزیزم 😍

2731
سلام خوب ها چطوری امشب یکی تاپیک زد تولدتون تبریک گفت. تولدت مبارک عزیزم 😍

وااااای ممنووونم عزیییزم.چقدر شماها خوبین...الهی که به همه آرزوهات برسی خوشگل خانمم...😘😘😍

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
فدات شم خیلی حالم بد بود به حدی که به خودم گفتم چقدر الکی تا حالا سر موضوعات غیر مهم ناراحت شدم و عم ...

خیلییییی خوشحال شدم عزیزم که حالت بهتره..الهی که همیشه سلامت باشی..ـ😘

وااااای ممنووونم عزیییزم.چقدر شماها خوبین...الهی که به همه آرزوهات برسی خوشگل خانمم...😘😘😍

فدات شم 😘😘😘