2733
2739
عنوان

نامه ای به ده سال بعد خودم

376 بازدید | 14 پست

سلام خودم

امیدوارم باشی و بخونی، امروز این قسمت از زندگی که هستم، میون بهترین و بدترین زمان دارم برات مینویسم بهترین بخاطر همه داشته هام و بدترین چون انتظار هر چیزی رو داشتیم جز نفس کشیدن شرطی!! بعد از همه مشکلات عجیبی که پشت سر گذاشتیم حالا دیوار بلندی دورمون رو گرفته که منتظریم به دست یک احتمالا اجنبی از سر راه زندگیمون برداشته بشه!

امیدوارم الان که این نامه رو میخونی لااقل زبان انگلیسی رو از سطح ایت ایز اِ بلک بورد ارتقاع داده باشی چون آرزوی همشگیت بود و هیچوقت همت نکردی بهش برسی!! ساز چی ،چیزی میزنی یا هنوز تو ترتیب دو رِ می فا... موندی، کاش یکیشو انجام داده باشی، نمیدونم مانع تو چی بوده غیر از خودت?! دیروز ویدئویی دیدم از خانمی که بسیار خوب میخوند، همونجور که خودت میخواستی همیشه باشی! الان هستی?! تمرینش کردی?! اینکه بخوای و انجام بدی?! ورزش میکنی حالا که دیگه در دهه پنجم زندگی هستی تو رو خدا به خودت بیا!!

.....در صورت تمایل  ادامه را در اینستا پیج City.ladies بخونید

دنیام=شوهرم+دخترم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ده سال دیگه به خودم میگم کاش بیشتر شاد بودی و بیشتر شکرگذار🌹🥀🌹 ......مهم طرز زندگیت بود نه اوضاع ...

خیلی خوشحالم که این کامنت رو گذاشتید، هدف این بود که لحظه ای به این فکر کنید اگر قرار باشه نامه ای به ده سال بعد خودتون بنویسید چی هست؟! همین که لحظه ای ذهنتون رو در گیر کرد عالیه، ممنون دوست عزیزم💜

دنیام=شوهرم+دخترم  
2738
نگرش مثبت شما به زندگی رو میرسونه و دید بازی که دارید💜👌

بار مثبت تزریقی شما هم ابتدای صبح حال آدمو خوب میکنه تشکر از شما 🍀🌺🍀.....دید مثبت به زندگی رنگ و جان تازه میبخشه..🍃🍃باید از این نعمت الهی لحظه به لحظه استفاده کنیم .🙏

استار تر عزیز من یه یه سوال دارم شما توی یه تاپیک سال ۹۷یکی از دوستان رو در مورد تربیت کودک راهنمایی کردین که اگه جیغ زد ببرین توی اتاق و بگید تا اروم نشی نیا بیرون و در برابر خواسته های نامعقول کوتاه نیاین پسرم ۲۲ماهشه گاهی اوقات خیلی کم 

وقتی بغلمون باشه اگه چیزی بر وفق مرادش نباشه یا بخوایم بیایم خونه از ماشین پیاده بشیم ما رو میزنه بقیه خندیدن این تشدید شده می‌ره از شیر گرفتن هم تاثیر داشته چون خونه مادرشوهر. گرفتم و روحیش

البته تدریجی گرفتم ولی باز

حالا شما میشه منم راهنمایی کنین اون تاپیک قفل بود اینجا پرسیدم شرمنده من بی توجهی میکنم ولی میترسم ادامه داشته باشه

.......خدایا شکرت ....
استار تر عزیز من یه یه سوال دارم شما توی یه تاپیک سال ۹۷یکی از دوستان رو در مورد تربیت کودک راهنمایی ...

سلام عزیزدلم، خب با توجه به سن پسر گلت این حالت عادیه، همون صحبتی که قبلا کردم اول از همه که باید صبور باشی و خونسرد میدونم خیلی سخته ولی سعی کن متوجه نشهکه میتونه با این کارها اختیار امور رو در دست بگیره، بچه ها بی نهایت باهوشند،به محض اینکه متوجه ضعف بشن از همون استفاده میکنن، اول سعی کن با آرامش و محبت باهاش صحبت کنی، اگر نشد چهرتو جدی کن و بهش بگو کارت اشتباهه و اگر تکرار کنی تنبیه میشی، باید بدونه شما جدی هستی و قدرت دست شماس، متاسفانه تا حدود دوسال و نیم این موضو به همون دلایلی که اشاره کردید ادامه داره بعد کم کم  بهتر و در سه  سالگی برطرف میشه. دلیلشم حس بدست آوردن استقلال در بچه هستش عزیزم. باز سوالی داشتی در خدمتم گلم😘😘😘 

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706