2737
2739
عنوان

دارم جدا میشم

1203 بازدید | 62 پست

نپرسید چرا که میتونم بگم دیگه این آخرین راهم بود.

۴ سال انواع و اقسام شکنجه های روحی روانی فکری جسمی رو متحمل شدم. اونقدر بداخلاقی دیدم که حد و حساب نداره. مادرش و خودش بیشتر از همه عذابم دادن. الانم که اومدم خونه پدرم دنبالم یه دروغ بزرگ گفتن. دیشب وقتی شنیدم دلم خیلی گرفت!

فقط از خدا میخوام تقاص دلمو بگیره ازشون.

شما برام بگید خانواده ای میشناسید که عروسشونو زجر دادن تا رفت بعد تقاص پس دادن؟؟؟

ببخشید که این سوالو میپرسم آخه خیلی دلم گرفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست عزیزم.ب نظر میرسه استارتر حوصله شوخی نداشته باشن❤🌹

بابا جدی پرسیدم اخه میگه انواع شکنجه ها

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738

اره عزیزم بلافاصله بعد از  طلاقم مادرشوهرم فوت کرد  بس که اذیتم کرده بود دلم ازش خون بود بهم می‌گفت می‌خوام تنها وبی    کس بشی ولی سر پسر خودش آمد   فقط نوزده سالم بود که مهر طلاق تو شناسنامم آمد اوج جوانی وارزوهام فقط گریه کردم وزجر کشیدم 

من خیلی ها ازارم دادن ولی اصلا تقاص ندادن و بالاترم رفتن

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙

اگه واقعا داری جدا میشی

عمرت رو به پای این افکار تباه نکن به خدا واگذار کردی یه روز نتیجش به گوشت میرسه تو زندگی خودت رو بکن و اونا رو فراموش کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اره عزیزم بلافاصله بعد از  طلاقم مادرشوهرم فوت کرد  بس که اذیتم کرده بود دلم ازش خون بود ب ...

منم توی همین ۴ سال خیلی دیدم خدا همه جوره گذاشت توی کاسه شون ولی عار نداشتن بازم ادامه دادن. 

خیلی وقته جدا شدی؟؟؟

اگه واقعا داری جدا میشی عمرت رو به پای این افکار تباه نکن به خدا واگذار کردی یه روز نتیجش به گوشت م ...

درست میگی رزیتا جان

من یک ماهه خونه پدرمم خم به ابروم نیومد 

مقدمات طلاقمم داره آماده میشه تا یکی دو هفته دیگه تموم میشه. فقط اینبار بابت دروغی که درمورد خودم شنیدم دلم خیلی گرفت. منم واگذار کردم به خود خدا. 

2706