2737
2739
عنوان

کسی تا حالا جن دیده؟

306 بازدید | 37 پست

من از چند نفر شنیدم که جن دیدن ودارن باهاش زندگی میکنن از جنس خوبش و خانوادشون نفرین یه جن  پشتشونه تا به نسل این میرسه و جن خوب سر راهش  قرار میگیره و کمکش میکنه 

درسته بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینکه جن وجود داره کلا ؟؟؟مسلما هستند و اونا هم مخلوقات خدان،،،مسلمانو کافر دارن اونام،،،واینکه بعضیا هستن باهاشون زندگی میکنن چ خوبشون چ بدشون بازم درسته،،ومیبیننشون کلا هستن دیگه😁

اره

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2738

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOÒÒOOOO

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
2706