2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8493 بازدید | 26 پست
من دوسال تقریبا دکتر اولم فقط متفورمین داد تا 6 ماه که بی فایده بود بعد رفتم دکتر دیگه کلومیفن و لتر ...

ماها که اینجوری هستیم باید درمان شدیم و باردار. بشیم؟ 

یعنی خطر ناباروری داره برامون؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حجامت ساقین انجام بده عالی برای تنبلی تخمدان در ضمن یه دارو هست به نام داروی باه زنان تبریزیان اون هم خیلی خوبه برای تنبلی تخمدان از عطاری معتبر بخر 

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
عزیزم حجامت ساقین انجام بده عالی برای تنبلی تخمدان در ضمن یه دارو هست به نام داروی باه زنان تبریزیان ...

اسمش باه زنانه؟! 

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 
2738
عزیزم حجامت ساقین انجام بده عالی برای تنبلی تخمدان در ضمن یه دارو هست به نام داروی باه زنان تبریزیان ...

شما حجامت ساقین.انجام دادی؟من انجام دادم سه بار.ابهل و مرسین و کلی داروی خوردنی و تزریقی انجام دادم.ولی پریود نشدم.باردارم نمیشم.خیلی ناراحتم.چیکار کنم😭😭😭😭

لایک نکنید خیلی ممنونم

من مشکل تنبلی تخمدان شدید داشتم خانم دکتر سهیلا نانکلی مشکل منو برطرف کردن و خداروشکر تونستم حامله بشم، ایشون بسیار دکتر کاربلد و خوش برخوردی هستن، ادرس مطبشون کرمانشاه پارکینگ شهرداری ساختمان اجلالیه طبقه همکف

سلام درود به عزیزان فقط خواستم یه کمکی به دوستان بکنم یه طب سنتی که کارش خیلی عالیه برای تنبلی تخمدان کیست سینه اگزما پسوریازیس اگزما قارچ پوستی تیرگی بدن مشگل دارن کارشون معجزه واقعا هست این هم شمارشه 09390265886