2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا از دهنت بشنوه

قرص خوردی فردا باز بزن ولی من که میگم منفیه نمیدونم چرا تبریک گفتن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
خدایی؟ من فکر کردم الکی میگی چجوری روش شده مامانت بهت بگه😐😐😐 یا خداااا چه چیزا اخه🤦🏻‍♀️

مامانم با من خیلی راحته😂🤚

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2740
خییییییلی راحته دیگه😐 من با خواهرمم انقدر راحت نیستم نهایت راحتیتون همینه دیگه ایشالا؟🤦🏻‍♀️

نه بیشترم هست🤫😂دیگه سعی میکنم نگم😂😂😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
اره قرص اورژانسی مثلا خیرسرم میخواستم این ماه ایودی بزارم عرضه ی هیچ کاری رو ندارم

حتما خیره بعداین برو ایودی بزار بچه هات هم جفتن خیلی خوبه غصه نخورحالاتواین کروناحایی هم نمیشه رفت خونه پیش بچه هاباشی بهترم هست

چندسالته؟

اللللکی😐 مگه داریم اصلا؟ نه بگو خب بزار قشنگ اپلاسیون بشه برگاااام

مثلا اینک بهش میگم بچه دار بشین برین طبقه پایین زندگی کنین😂یا اینکه شب ها دیر میاد میگم با بابا رفتین کجا راستشو بگو😂

اللللکی😐 مگه داریم اصلا؟ نه بگو خب بزار قشنگ اپلاسیون بشه برگاااام

من خوبم تاازه حیا دارم😂🤫شما ندیدی بقیه رو!

2706