2737
2734
عنوان

واکسن ایران توسط ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 65 پست
من این بچه رو به سختی از خدا گرفتم دو بار از بلوک زایمان دست خالی و دل شکسته برگشتم.خدا فقط خودش بهم ...

میتونی بفرستش خونه اقوامی چیزی

البته اگه رعایت کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویروس همچین قابلیتی دارن مثل ویروس ایدز هپاتیت و سرما خوردگی و مالاریا کدومو تونستن درمان کنن ...

بازقابل کنترل هست پدرمن۴۰سال باهپاتیت زندگی کرد

پارسال فوت کردنه بخاطره هپاتیت سکته کرد

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
میتونی بفرستش خونه اقوامی چیزی البته اگه رعایت کنن

طاقت نمیبره.شب اول که باباش قرنطینه بود تو اتاق تا ساعت سه جلو در اتاق گریه کرد و باباشو صدا میزد.قبل بارداری با خانواده ام کات بود تا اینکه دخترم بدنیا اومد و وقتی چهارده ماهه بود یعنی دو ماه پیش باهاشون اشتی کردم هیچ جوریه نمیتونم بدم دست کسی

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
خدا رحمتشون کنه. ولی ویروسه قابل کنترل نیس

بله ویروس باهپاتیت وایدز و...فرق داره ایناحداقل قابل کنترل هستن یاخودطرفومیکشه نه اینکه به دیگران بدون هیچ تماسی انتقال بده!

ممنون خدامادروپدرت روحفظ کنه🌹❤

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2740
منم اینو خیلی دیدم.  خواهرم و شوهرش هر سه ماه یبار کرونا دارن. همش قرنطینن. ولی خداروشکر بچه ها ...

آره.باید مهربونی رو از کرونا یاد بگیریم😁به بچه ها رحم میکنه😀

بچه های اونا هم میگیرن ولی بدون علامت رد میکنن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بچه شانزده ماهه درصد ابتلاش چقدره؟منو و شوهرم مثبت شدیم

نترس عزیزم

من دخترم رو برده بودم دکتر اطفال میگفت کاش فقط بچه ها کرونا بگیرن  حدااقل روزی ۲۰ تا بچه ی کرونایی مراحعه میکنه اینجا نگرانی هم اصلا نداره ۲ قلوی ۲۳ روزه کرونایی داشتم حتی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
من این بچه رو به سختی از خدا گرفتم دو بار از بلوک زایمان دست خالی و دل شکسته برگشتم.خدا فقط خودش بهم ...

الهی.نگران نباش.چیزیش نمیشه. دیگه جدیدا کرونا زرنگ شده.رعایت کنی هم میگیری☹

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
نترس عزیزم من دخترم رو برده بودم دکتر اطفال میگفت کاش فقط بچه ها کرونا بگیرن  حدااقل روزی ۲۰ ت ...

کرونا گرفت چیکار کنم.ببرمش ازمایش یا نه؟؟؟

بازقابل کنترل هست پدرمن۴۰سال باهپاتیت زندگی کرد پارسال فوت کردنه بخاطره هپاتیت سکته کرد

این بیماری ها خودشون یدفعه ای اونم رو نمیکشن

مثلا ایدز رعایت بشه خیلی دیر میکشه

ولی اگه بخوام مثل ادم عادی زندگی کنن و رعایت نکنن زودتر میمیرن

نمیتونی روند دو بیماری رو با هم مقایسه کنی مثلا بیماری ای که سرعت روندش (ایدز) یا شدتش (سرما خوردگی)کنده با بیماری ای که  روند و شدتش زیاده(کرونا) قابل مقایسه نیستن 

ولی خب کرونا قابل کنترل ولی خیلی ها رو هم میکشه ۴۰۰ تا درروز کم نیست

الهی.نگران نباش.چیزیش نمیشه. دیگه جدیدا کرونا زرنگ شده.رعایت کنی هم میگیری☹

لعنت بر کرونا.اون دنیا سر پل صراط از باعث و بانیش نمیگذرم.بخدا دارم از فکر دخترم میمیرم

خدا رحمتشون کنه. ولی ویروسه قابل کنترل نیس

عزیزم انفلانزا هم ویروسه اما واکسن داره

کرونا و انفلانزا کاملا قضیه اشون با ایدز فرق داره

سرچ کن ببین علت این که واسه ایدز نتونستن تا حالا واکسن بسازن اما انفلانزا و کرونا امکانش هست چیه

همین چند وقت پیش بی بی سی هم مقاله اش رو گذاشته بود

2706