2726
عنوان

واکسن ایران توسط ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@بزنم_دهنت     بیا اینجا عزیزم

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️⬅️😐

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2728
بچه شانزده ماهه درصد ابتلاش چقدره؟منو و شوهرم مثبت شدیم

خیلی زیاد.ولی نترس.بچه ها سبکتر از بزرگترا میگیرن‌.۴ تا بچه جلوی چشمم گرفتن مثل سرماخوردگی رد کردن ولی پدرومادرهاشون هرروز میرفتن زیر سرم از شدت ضعف و بیحالی.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
بااجازه اسی . دوستان یه تاپیک دارم لطفا گزارش میزنید پاک بشه ممنون میشم❤

کی اجاره داد؟؟؟😡😡😡😡

نترس 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گزارش زدم

ولی زیاد دنبال فال تلاش اگه فعال درست بود فالگیرا خودشون یه کاری برا خودشون میکردن اونا فقط دنبال پول و کلاهبرداری هستن

بیخیال بابا من خودم مشکل تنفسی دارم و با ماسک بدتر میشم... شوهرم یه مدت به خاطر همین ماسک و الکل حالش بد بود، نمیتونست نفس بکشه، نفسش نمیومد، حالش بد میشد و فشارش میرفت بالا...با کرونا نمیریم، به خاطر این ماسکای چرت و مسخره میمیریم😒 دیگه داره حالم بهم میخوره از این وضعیت

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
خیلی زیاد.ولی نترس.بچه ها سبکتر از بزرگترا میگیرن‌.۴ تا بچه جلوی چشمم گرفتن مثل سرماخوردگی رد کردن و ...

منم اینو خیلی دیدم.  خواهرم و شوهرش هر سه ماه یبار کرونا دارن. همش قرنطینن. ولی خداروشکر بچه هاش اصلا نمیگیرن. 

خیلی زیاد.ولی نترس.بچه ها سبکتر از بزرگترا میگیرن‌.۴ تا بچه جلوی چشمم گرفتن مثل سرماخوردگی رد کردن و ...

من این بچه رو به سختی از خدا گرفتم دو بار از بلوک زایمان دست خالی و دل شکسته برگشتم.خدا فقط خودش بهم رحم بکنه. از اول کرونا تو قرنطینه خونگی بودم همه چی رو رعایت میکردم نمیدونم چرا اینجوری شد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

والا به رعایت نیست 

من خیلی مراعات میکردم 

اما مبتلا شدم

یه سری بیشعور بدون ماسک راه افتادن تو خیابون 

تا وقتی   گوسفندهایی (معذرت از همه گوسفندها البته)مثل اونا ریختن تو خیابون این ویروس گریبانمون رو ول نمیکنه

🌈🖤⛵
2706