2737
2734
عنوان

شوهرم رفته دختری که میخواسته نشون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 21096 بازدید | 370 پست

تشکر از راهنماییهاتون 

لطفا اگه کسی تجربه  و علمی در این مورد داره ممنون میشم راهنماییم کنید 

عاجزانه محتاج دعاهاتونم تا خدا به دلم آرامش بده تا از این استرس بیام بیرون

پرنده ای که دوستش داری رهایش کن برمیگردد.  اگر برنگشت بدان عاشقت نبوده است.                              توکلم به خداست یقینا کمکم میکنه.                       تاپیکهایی که گذاشتم چند موردش برای خواهرم هست که از زبان خودم نوشتم تا از شما راهنمایی بخوام.

مهریه تو اجرا بذار،تمکین به مهریه مربوط نیست.

اما برای نفقه و... به قول دوستان بگو من میخوام برگردم، بیرونم کرده و...

و این وسط حتما حتما حضانت کامل بچه ت هم ازش بگیر

وکیل بگیر و بهش بگو هزینه ش رو به صورت درصدی از مهریه یا نفقه برداره

حالا بعد راجع به طلاق تصمیم بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم حدس میزنم یک خدا بی خبر مطلقه باشه که راضی شده با این شرایط باهاش ازدواج کنه  شاید هم ...

تنهاراه حلت اینه که یاجدابشی خودتوراحت کنی

یازمان دادگاه به قاضی بگی آدرس نمیده ونه طلاق میخوای نه مهریه ونه نفقه تاپدرشودربیاری😈

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
برای مهریه اقدام کردم  چندجا رفتن وکیل بگیرم اما متاسفانه هزینه هاشون هوایی هست منم فعلا نتونس ...

نمیدونم بدردت میخوره یانه ولی چون شرایطت خیلی شبیهشه بهت توصیه میکنم حتما فیلم زن ها فرشته اند ۲ روببین

مهریه و نفقه اجرا گذاشتم تا ببنم چی پیش میاد لطفا برام دعا کنید  نه میتونم دیگه با این مرد زند ...

یعنی پیامکی چیزی از اون اوایل نداری که ثابت بشه راضی بوده به اینکه شما اومدی خونه باباتون???

شما شماره اون دختر رو داری چرا بهش زنگ نمیزنید ???

نمیدونم حدس میزنم یک خدا بی خبر مطلقه باشه که راضی شده با این شرایط باهاش ازدواج کنه  شاید هم ...

مطمئن باش بگی طلاق نمیخوام واسه ینکه به اون خانم برسه بیخیالت میشه وحق وحقوقتومیده من جات بودم عمراًپاپس میکشیدم

روزدادگاه بگوآدرسوبده میخوام زندگی کنم

وهرکاری نکرد ازجمله نفقه ودست به زن ومهریه و...کم کم مدرک جمع کن پدرشودربیار

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
اگه امضا خودش زده باشه رو اون چک هر مبلغی میخوای بنویس خودت برو چک بزار اجرا بندازش زندان 

آره امضا خودش زد و داد بهم الان میگه اعلام سرقت کردم چک روبانی میتونم هر مبلغی حتی خیلی بالا مثلا میلیاردی اندازه مهریه ام توش بنوبسم

خدا جوابشو بده همین😔

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

عدم تمکینم بگیره زن دیگه م بگیره بازموظف نفقه بده اگرآدرس بگیری بری سرزندگیت تمومه واصلاًجهازتونبربگوخونه روتو باوسایلش تهیه کن

وسایلتم سیاهی داری ازش بگیربایدجهازتوبده

این هدفش اینه توزودبیخیال شی

توام نذار

بگوطلاق نمیخوام

نفقه ومهریه م الان نمیخوام میخوام زندگی کنم برنامه هاشوبهم بریز تازنه یااجبارش کنه باتوراه بیاد یازندگیشونوبهم بریز

خواب شب شوبهم بریز پاپس نکش دخترزرنگ باش

خانمها کسی راجع چک سفید اطلاعات نداره

یعنی امضای اون روش یه مبلغ خیلی زیاد حداقل چندین میلیارد بنویس توش ببر بذار اجرا البته تو نت هم سرچ کن از آقایونم بپرس برادرت و پدرت کمکت کنن ولی اون چک هارو از دست ندی 

آره امضا خودش زد و داد بهم الان میگه اعلام سرقت کردم چک روبانی میتونم هر مبلغی حتی خیلی بالا مثلا می ...

دروغ میگه نمیتون اعلام سرقت کن چون خودش بهت داده اینجوری میگه که تورو بترسون به خواستش تن بدی 

رو پاهای خودت وایسا حقت ازش بگیر مبلغی بنویس تو اون چک به اندازه دارایی اموال همسرت بعد برو از بانک بگیر ندادن حسابش خالی بود چون چک میکنن اول بعد برو بزار اجرا پدرشُ در بیار نزار بگه زن بود حالش گرفتم هیچ غلطی نمیتون بکن

یعنی امضای اون روش یه مبلغ خیلی زیاد حداقل چندین میلیارد بنویس توش ببر بذار اجرا البته تو نت هم سرچ ...

آره خودش امضا کرد داد بهم می‌خوام اندازه پول مهریه ام توش بنویسم که م ۵۰۰ تا سکه بود که گولم زد پدرسگ

2706