2737
2739

این جواب حرفی ک‌توی تاپیک اخر زدی 

گفتم نخونده نری عزیزم :))چون قفل کردی باید میومدم اینجا بهت میگفتم😊حتتتتتتتتتما...👌🏼

ن عزیزم‌پیشت رو بازی نمیکنن جلوی تو اینن😂😂😂

احتمالا جایی ک ساکن هستی هم تاثیرداره شهر ب شهر متفاوته شهرستان باشی اره پزشکاش اینجوری ان😅

اره دور و برشون شلوغه کلی از هم‌گاردیا و هم‌کارا هستن‌ رزیدنتا هستن کافیه بادقت نگاه کنید😁

منم‌نگفتم قطعا قراره باهمکار ازدواج کنن ولی ۹۰٪ باهمکاراشونن

دیدم ک میگم

اتفاقا من بیشتر از شما توی جمع شونم چون خودمم کادر درمانم😅

ن تجدید نظری هم لازم‌نیس نیازی هم ب زیرکی نیس زیرک واسه کسیه ک میخاد تور کنه😊 رابطه مابرپایه عشقه... وقتی ۹ساله با یِ نفر بودم ترجیح میدم‌تااخرشم باخودش باشم❤ اگرچه سخت اگر چه دور😉

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این جواب حرفی ک‌توی تاپیک اخر زدی  گفتم نخونده نری عزیزم :))چون قفل کردی باید میومدم اینجا بهت ...

انشااللع به چیزی که میخوای برسی 

من مشهدم 

متاسفانه تهران اره خیلیی اوضاع فرق داره 

پسر خاله مادر خودم دو سال فوق تخصص غدد رو تهران گذروند 

ولی تهش اومد مشهد با دوست خواهرش که رواشناسه ازدواج‌کرد 😶میگفت همکاران تهرانم یا داماد نشدن یا با خودشون 

مشهد نمیگم زیاد ولی خبلییی عادی تر هست حتی دختراشونم با عیر پزشک زیاد ازدواج دارن 🙂

خواهر خودمم کادر درمان هست همسرشم متخصص البته غرب کشور رفتن چون طرح تخصصیش همونجا بود اوونجا موندگار شدن 😥دورن از ما 

معمار، روانشناس ، پرستار ، 😅🙂🙂 

اره تهران راست میگی حق باشماست دلیلشم نمبدونم 🤔

این جواب حرفی ک‌توی تاپیک اخر زدی  گفتم نخونده نری عزیزم :))چون قفل کردی باید میومدم اینجا بهت ...

بحث تور کردن نبود 😉😊گفتی نگیرن گفتم زیرک باش ینی عاقل 

چون پسرای عوضی زیادن ادم نباید گول بخوره 😶عمرش هدر بشه پاشون 

ولی اگه میگی همو میخواین پس چرا میگی نگیر 🙂 زمان بده اگه سنت کمه 

دوست خواهرمم ۶ سال دوست بودن دختره پرستار بود پسره عمومی ، بعد قبول شد ارتوپدی ، ۴ سال تخصص دو سال طرح تخصصی صبر کرد به پای پسره 

همه‌میگفتن بابا ولش این تورو‌نمیخواد ولی خب الان ۵ ساله ازدواج کردن یه دختر سه ساله هم دارن 😍

هیچ چیز قطعی نیست خودتو با دیگری مقایسه نکن که کی کیو‌نگرفت همه مثل هم نیستن 

والا فلو داخلی ( فوق تخصص داخلی) تو اقواممون رفت با لیسانس هوشبری 😂😂😂 البته سنتی بودن با ده سال اختلاف سنی 

2731