2737
2734
عنوان

جارسم با شوهرم دست میده اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1626 بازدید | 109 پست

اسی بیشتر حالت تهاجمی و لج و لجبازی گرفتی تا بحث محرم و نامحرم بودنش برات مهم باشه.بچه نباش عزیزم،انقدر زندگی بالا پایین و پیچ و خم داره که اینچیزا خیلی مسخره بازیه که بهش حتی فکر کنی

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب جو هر خانواده ای متفاوته قطعا وقتی من با برادرشوهرم دست میدم جاریمم دست میده یه پیام ناخوداگاه من ...

منم بلدم چیکار کنم هر وقت دست داد دستشو نگاه میکنم و میشینم رو مبل جلو در نمیرم 

😐😐😐😐😐خب نظر همه یکی نیست عزیززززم منم فکرم شبیه استاتر یعنی دست بدیم اونم یه غریبه و نامحرمه

یعنی واقعا برادر شوهرت رو با ی غریبه ک از تو کوچه رد شه یکی میبینی؟؟؟

چقد پیوند بینتون ضعیفه

البته هر کسی یه جوریه 

...
2731
اسی بیشتر حالت تهاجمی و لج و لجبازی گرفتی تا بحث محرم و نامحرم بودنش برات مهم باشه.بچه نباش عزیزم،ان ...

روبوسی هم کنه مهم نیست؟وقتی زنگ بزنه چقولی کنه بنظرم جالب نیست ,باید بفهمه که زن یارو دوس نداره

😒چقد قلبتون سیاهه واقعا آدمایی ک خودشون کرم دارن برادرشوهر و غریبه فرقی نداره کرمشونو میریزن  ...

قلب من سیاه نیست خانومی اما آزادی هم حدی داره آدم خودش باید حدشو بدونه البته گفتم که هرکس عقاید خودشو داره ولی واقعا برام عجیبه انقدر رابطه صمیمانه با برادرشوهر 

خدایا...من هرچی میخوام بهم بده💙💚💜💛❤ مصلحتمم توش قرار بده...😉😉😉خدایا میدونم که یه روزی منم بچمو بغل میگیرم پس از همین الان به خاطر اون لحظه قشنگ میگم👈 {خدایا شکرتمیشه دعا کنی بچمو سالم بغل بگیرم😇
یعنی واقعا برادر شوهرت رو با ی غریبه ک از تو کوچه رد شه یکی میبینی؟؟؟ چقد پیوند بینتون ضعیفه البته ...

این نظر منه و اصلا باهاشون دست نمیدم از پسر خالم نزدیک تر نی شوخی خنده بازی ولی اصلا این چیزا نه🙂😃

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
منم میگم زرتی ندو جلو در من ازدواج کنم سال تا سال نمیبینمش ه خونه ننش کلا ادم حساب نمیکنم دیگه هیچکد ...

کلا گویا به نیّت جنگ ازدواج کردید شما،خدا به داد خونواده همسرت و خود همسرت برسه

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2738
قلب من سیاه نیست خانومی اما آزادی هم حدی داره آدم خودش باید حدشو بدونه البته گفتم که هرکس عقاید خودش ...

حس میکنم بقول یکی از خانما شما همه رو به شکل آلت تناسلی متحرک میبینید.قرار نیست هر کسی با خانوادش راحته حتما ی چیزی پشتش باشه.عجیییبه

...
روبوسی هم کنه مهم نیست؟وقتی زنگ بزنه چقولی کنه بنظرم جالب نیست ,باید بفهمه که زن یارو دوس نداره

با بداخلاقی یا اخم چیزی حل نمیشه به نطرم .سیاستشو پیدا کن .من نمیدونم چون برام پیش نیومده نمیتونم راهنماییت کنم .ولی همینکه خود شوهرتم راضی نیس یه قدم جلویی.اگه با اخم و اینا جلو بری هم حال خودتو بد میکنی هم ممکنه اونا لج بردارن .یه طوری بدون دلخوری حل بشه بهتره.

اینطور ک دوستان گفتن کرونا رو بهانه کنی خوبه ترک عادت میشه

این نظر منه و اصلا باهاشون دست نمیدم از پسر خالم نزدیک تر نی شوخی خنده بازی ولی اصلا این چیزا نه🙂😃

نظرتون محترمه

والا ما از اولشم با پسرخاله عمو دایی راحت بودیم.کلا اینجوری بار اومدیم ک ب چشم برادری خواهری ب هم نگاه کردیم خدا روشکر تاحالا هیچ مشکلیم برامون پیش نیومده

...

برادرشوهر ندارم ولی از طرز حرف زدنت مشخصه خیلی ریز بین هستی و حرف و حدیث درست کن.ناراحت نشو عزیزم از دستم.شاید حرفم باعث بشه چند ثانیه بهش فکر کنی

کلا گویا به نیّت جنگ ازدواج کردید شما،خدا به داد خونواده همسرت و خود همسرت برسه

اتفاقا من خیلی درک میکنم و صبورم فضول زیاده همه میگن من خوبه اخلاقم فقط راهنمایی خواستم کسی رو زود قضاوت نکن نگفتم نیت شناسی کن😏

2706