2737
2734
هیچکس اندازه من به خدا و نماز معتقد نبود ولی دیگه دست و دلم نمیره سمتش

وقتی ب یاد خدا باشی ب یادته تا وقتی تو یادش نکنی چطوری میخوای اون کمکت کنه

😑کاربریه چهارممه 😑۶ساله اینجا عضوم😍
 من تو حرفام چیزی از بودن و نبودن خدا نگفتم کاش شماهم درک و شعور بالاتری داشتید❤

😕😐

منكه منظور بدي نداشتم 

كاش خودمم توً بچگي ميموندم 

اينجوري خاب فرشته هارو ميتونستم ببينم 

برا شمارتم منظورم اينه 

شما منظورو اشتباه گرفتي 🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سوالت یه بحث فلسفیه میدونی؟نظر امام صادق رو راجع به تقدم و تاخر بخون

جدی😮نمیدونستم ولی از بچگی بهش فکر میکردم

به اسمون نگاه میکردم و فکر میکردم خدا اونجاست میگفتم  خدایا  ما بچه ها که از اول نبودیم تو ما رو انداختی تو شکم‌مامانامون پس خودت چطوری بدنیا اومدی قبل از تو یه خدای مهربون دیگه ای هم وجود داشته؟!!!!

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
جدی😮نمیدونستم ولی از بچگی بهش فکر میکردم به اسمون نگاه میکردم و فکر میکردم خدا اونجاست میگفتم &nbs ...

اره این رو بهش فلسفه اولی میگن هم نظر امام صادق و بخون هم فلسفه ی ملاصدرا 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731

من كه خودمو از قيد وبند اين سوالها راحت كردم چون كسايي كه جواب ميدن خودشون كمتر از بقيه به خدا معتقدن انواع گناهو ميكنن ميگن بقيه راه راستو برن خدا رو خودت بايد بشناسي با قلبت 

2738

حرفت مث این میمونه که بخای مثلا از اینستاگرام استفاده کنی در حالی که گوشی تو اندروید نیست و نمیتونه این نرم افزارو نصب کنه

تا زمانی که گوشی تو توانایی نصب این برنامه رو نداشته باشه نمیتونی ازش استفاده کنی

ب طور مشابه ماهم چون توانایی و گیرنده های لازم برای درک وجود خدارو نداریم پس نمیتونیم درکش کنیم موجودیت خدا فراتر از حواس و ادراک ماس فراتر از دیدن و شنیدن و حس کردن...چون خدا وجودی کامل تر از ماس

نمیدونم منظورمو رسوندم یانه

مرا عهدیست با جانان...

من فقط میخوام بگم که یه انسان وقتی ۳ سال تمام ضجه میزنه یه شب خواب راحت نداشته باشه 

و هیچ کاری از دستش بر نیاد 

چرا خدا کاری نمیکنه واقعا چرا 

متنفرم از صلاح و مصلحت 

آدم وقتی حالش خوب نباشه صلاح حالیش نیس

فقط میخوام بدونم تو اون شبای بی کسی تنهایی چرا خدا کاری نکردددددد

😊خدایا ممنونم که منو به آرزوم رسوندی😊
2706