2733
2734

من جدیدا حالم خیلی بد شده.البته الان خوبم در این لحظه ولی کلا در طی چند ماه اخیر رو میگم

قبلا روانکاو میرفتم روانپزشک بود و استاد دانشگاه

جلسه ای ۲۵۰ میگرفت خیلی گرون بود

فکر کنم الان به ۳۰۰ رسیده

نمیدونم چیکار کنم

بعدم حوصله ندارم برم روانشناس دیگه زندگیمو از اول تا اخر تعریف کنم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

از ی خانم روانشناسم ضربه خوردم دیگه سخت میتونم ب هرکسی اعتماد کنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا گرونه کلا مثلا روانشناس الان ۲۰۰ تومن میگیره

اون روانشناس نبود خب روانپزشک بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چ شهری هستی؟؟؟

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
خیلی گرون شده

چیکار کنم دارم نابود میشم واقعا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چ شهری هستی؟؟؟

مشهد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و شوهرم جلسات مشاوره زوجی میریم جلسه ای۸۶

مشاوره با روانکاوی فرق داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

روانکاوی با روانشناسی و مشاوره خیلی متفاوته ها

کار هر دکتری هم نیست، خیلی خیلی تجربه میخواد که بتونه بعد از جلسات مراجع رو جمع و جور کنه بعد از ترکیدن گذشتش و اشکار شدن حقایق 

مطمنی روانکاوی میرفتی؟ چطور ول کردی پس نصفه! ؟

هر شهری بیمارستان روانی ش

یه قسمت داره معمولا 

کلینیک روانشناسی و روانکاویه

هم راحت وقت میدن هم فوق العاده ارزونه، همون تایم هم برات وقت میزارن 

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
روانکاوی با روانشناسی و مشاوره خیلی متفاوته ها کار هر دکتری هم نیست، خیلی خیلی تجربه میخواد که بتون ...

گرون بود دیگه نرفتم

بعدم رفتم دانشگاه و ...

اونقدر عمیقم روانکاویم نمیکرد بیشتر سوال میپرسید من حرف میزدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روانکاوی با روانشناسی و مشاوره خیلی متفاوته ها کار هر دکتری هم نیست، خیلی خیلی تجربه میخواد که بتون ...

منم یه مدت میرفتم

تکنیکش کلا تداعی آزاد بود

میگفت بشین هر چی میخوای بگو. بعد حرفام تموم میشد زل میزد بهم با لبخند و یه دست زیر چونه😄 

نرفتم دیگه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
2706