2737
2739
عنوان

دیدم گرونیه گفتم راهکار بدم برای کاهش هزینه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 28 پست

والا من تاحالا ذهنم درگیر صرفه‌جویی در پروژه‌ها بوده و راه خاصی برای صرفه‌جویی در منزل ندارم😅

فقط میتونم بگم اگر مشکل مالی دارید غیر ضروریات رو حذف کنید

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای کمتر مصرف شدن برنج بیشتر پلو مخلوط درست کنین

توش همه چی بریزین

من اینو وقتی باردار بودم یاد گرفتم دکترم گفت برای اینکه ورم نکنی برنج و با عدس لوبیا یا سبزیجات درست کن برنجو کمتر بریز

شرط چاقو مُرد
2731

میشه مثلا بجای اینکه میخواهید خورشت درست کنید .‌کمی گوشت سینه مرغ ریشه ریشه کنید مثلا عدس پلو یا شوید پلو بپزید. برنج کمتر بپزید عوضش برنج و با یکم نون بخورید.

میشه بجای کتلت گوشت. سیب زمینی و پیاز و رنده کرد و باهاش حالت کبابی شامی پخت و با یکم رب هم سس درست کنید و با نان بخورید.😅😅😅

میشه بجای سرخ کردنی آبپز یا بخار پز کرد غذاها رو یا تو فر بپزیم.‌

یک کیک بپزیم و قطعه قطعه کنیم کیک و بذاریم تو ظرف درب دار و.یا ذرت بخریم خودمون پفیلا درست کنیم الکی به تنقلات پول ندیم 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
والا من تاحالا ذهنم درگیر صرفه‌جویی در پروژه‌ها بوده و راه خاصی برای صرفه‌جویی در منزل ندارم😅 فقط ...

ما حذف کردیم سبد غذایی مون سوراخ شده

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

یه سری غذاها خیلی به صرفه هستن 

لوبیا پلو با سویا

عدس پلو با سویا

نخود پلو باقالی پلو با مرغ ریش ریش

میرزاقاسمی

انواع آش ها

لوبیا چیتی

انواع حبوبات خیس کنید برای کوکو ها عدس بهترینشونه

باقالی خرشت _ترشی تره که شمالی من همش درست میکم

به وقتش وسیله بخرید فریز کنید

الان کرفس هر روز میان صدا میکنن کیلو ۲ تونن

یا پیاز بود هزار تومن

گوجه فریز کنید برای املت و دمپختک گوجه هم هزاری بود

بادمجون هم هزار بود امسال

مرغ هم که تکه تکه مصرف کنید 

غذاهای مخلوطی خیلی به صرفه هستن

ماست هم خودتوت بزنید هم سالم تر هم خیلی زیاد میشه.من دوغم خودم درست میکنم

به جای اینکه پول بدید ۲۰ تومن رب بخرید

به اندازه ۱۰۰ هزار تکمن گوجه بخرید آبشو بگیره بپزید یه ربی میشه هم سالم هم به صرفه

2738

توی سایتهای سوپرمارکتی مثل دیجی کالا و اسنپ مارکت و رادیکالا بگردید وقتی آف میزنن خرید کنید گاهی اجناس تا ۵۰ درصد تخفیف میخورن 

من خریدهای خودم مثل شامپو و میسلارواتر و ماسک مو رو از سایت خانمی خرید میکنم معمولا اول ماه تخفیف های عالی داره 

اهل هله هوله نیستم پولش رو میدم میوه و مغزیجات سالم تر هست 

پیمونه غذا دستتون باشه دور ریز نداشته باشید 

یک حساب پشتیبان داشته باشید مثلا ۱ تومن نوش پول بریزید وقتی آخر ماه کم میارید از اون حساب قرض کنید و حتما حتما اول ماه برگردونید پول رو اینجوری از کسی نیازی نیست قرض کنید 

belfijoon هستم                                                                 
توی سایتهای سوپرمارکتی مثل دیجی کالا و اسنپ مارکت و رادیکالا بگردید وقتی آف میزنن خرید کنید گاه ...

آخه معمولا محصولاتی که تاریخ انقضاشون نزدیکه رو آف میزنن

شرط چاقو مُرد
اول ازدواج زود بچه دار نشید. بعدش هم فرت و فرت بچه دار نشید. اگه وضع مالی و بقیه شرایطش رو ندارید به ...

وای گفتی

من یه ماه پیش ۳۶۰ تومن دادم پوشک واسه بچم چنتاش مونده

😥

شرط چاقو مُرد
وای گفتی من یه ماه پیش ۳۶۰ تومن دادم پوشک واسه بچم چنتاش مونده 😥

😅اره خداییش بچه هزینه بره واقعا. ادم از خودش هم بزنه از خوراک و پوشاک بچه نمیتونه بزنه. کاش کسایی که وضع مالی معمولی دارند به یکی بسنده‌ کنن

آخه معمولا محصولاتی که تاریخ انقضاشون نزدیکه رو آف میزنن

نه الزاما 

من مثلا روغن و حبوبات و پودر لباسشویی و گوشت و مرغ و اینجور چیزها می‌خرم مشکلی نبوده تا حالا 

belfijoon هستم