2733
2734
عنوان

چند ساله میخام مهاجرت کنم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 24 پست
اره

یه سوال بپرسم 

بورسیه گرفتن دانشگاه و مدرک خیلی خیلی تاپ میخواد؟

و اینکه همه میتونن برن ؟

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال بپرسم  بورسیه گرفتن دانشگاه و مدرک خیلی خیلی تاپ میخواد؟ و اینکه همه میتونن برن ؟

نه دانشگاه ازادم باشی میتونی 

باید شرایط اون دانشگاه خارجی رو داشته باشی 

نمره زبان و معدل و ...

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭
2731
نه دانشگاه ازادم باشی میتونی  باید شرایط اون دانشگاه خارجی رو داشته باشی  نمره زبان و مع ...

زبان انگلیسی یا زبان اون کشور؟

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
براش خوشحال باش اگه دوسش داری خوش جال باش که میره و صاحب زندگی خوب میشه انشالله

خودشم همینو میگه. 

میگه واسه موفقیتم باید خوشحال باشی. 

اما فکر نبودنش خیلی اذیتم میکنه. 

با شناختی که ازش دارم اگر بره بعد از تموم شدن درسش برنمیگرده. 

مثل منی خواهر منم به امید مهاجرت با اینکه لیسانس داشتم رفتم پرستاری که بتونم کاری مهاجرت کنم الان با ...

منم خیلی حس بدی بهم دست میده کلی درس خوندم معدلم بره بالاو زبان یاد گرفتم الکی خودمو تو فشار گذاشتم 

مثل منی خواهر منم به امید مهاجرت با اینکه لیسانس داشتم رفتم پرستاری که بتونم کاری مهاجرت کنم الان با ...

هزینش چقده

ینی برای چه چیزایی باید هزینه کنی

اخه شنیدم خونه و هزینه تحصیلو تا یه حدودی میدن

2738
دنبال درامد دلاری باش کارای فریلنسری و مدلسازی و ... اینا برای معماری خیلیییی هست

چجوری؟؟؟میشه توضیح بدی؟فریلنسری چیه

هزینش چقده ینی برای چه چیزایی باید هزینه کنی اخه شنیدم خونه و هزینه تحصیلو تا یه حدودی میدن

معادل سازی مدرکم اونجا حدودا دوسال طول میکشه تو این مدت مسلما باید یه پشتوانه ی مالی داشته باشم قبلا میتونستم الان نه بخوام برم اونجا هم بخونم هزینه اش سر به فلک میکشه با دلار ۳۰تومنی 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.