2737
2734
عنوان

دوست داشتید خارج از کشور درس میخوندید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 27 پست
آره منم حسرتشو دارم و گاهی بخ سرم میزنه که برای دکترا تلاش کنم بورس بگیرم

بورسم بگیریم بااین قیمت دلار د بلیط هواپیما و... نمیشه رفت...

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭
عزیزم می تونی تو ایران درس بخونی و بعد برای ارشد و دکترا پذیرش بگیری. فاند گرفتن سخته اما ممکنه من ...

من سال آخر دکتری تو دانشگاه علوم پزشکی ایرانم 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بورسم بگیریم بااین قیمت دلار د بلیط هواپیما و... نمیشه رفت...

حالا پول هم جور بشه چی میشه مگه یه روز صبح تو هوا میزنتت دیگه و میشی سرتیتر اخبار جهان برای سقوط هواپیما

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2731
منم اینجا شاغلم باید کارم رو رها کنم 

منم شاغلم، شوهرمم شاغله... تازه شغل دولتی رسمی

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
من سال آخر دکتری تو دانشگاه علوم پزشکی ایرانم 

پس باید به فکر پست داک باشی. من یکی از دوستام دانشگاه بابل دکترا گرفت الان تو  بلژیک پست داکه و تدریس هم می کنه. 

مقاله تو ژورنال های معتبر زیاد داشت البته. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
پس باید به فکر پست داک باشی. من یکی از دوستام دانشگاه بابل دکترا گرفت الان تو  بلژیک پست داکه و ...

اره، تنها راهم همینه. هرچند سخته خصوصاً تو رشته من

2738
منم دولتی اگه مجرد بودی کارتو ول میکردی و میرفتی؟

صد در صد

حالا این یه تحقیر حساب میشه ته رویا

شما اینطور برداشت کردی ولی من میگم کسی که فکرش خارج رفتن نباشه، آرامشی داره که من ندارم 

بقیه هم ندارند  خلاصه یه موضوعی پیدا میشه مخل ارامش

ساعت ده دقیقه به یک هست و من اصلاً نمیخوام این ساعت بحث کنم. شب بخیر