2737
2734

سرسام من به شوخی گفتم ماهی فلان قیمته برنج فلان قیمته همش محصل خودمونه یعنی دست رنج خودمونه کاشت خودمونه. خونه بابام شام بودیم بعد بعدی‌ام رفتیم خونه زنداداشم اونجا شوهرخواهرم گف این چه حرفی بود ردی خجالت کشیدم تو تاملاس چند درس خوندی هی گف گف منم عصبی شدم گفتم توخودت حرف زدن بلدی وقتی میگی زما ناقص العقلن خودت کن عقل تری حالا هی صدامومیبردم بالا. بیچاره ناراحت شد الان همه خوابن من عذاب وجدان دارم بهش پیام دادم عذر خواستم هنوز ندید. چیکارکنم آروم شم

زندگی همچنان زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفته زنا ناقص العقلن؟! همون معذرتم زیادیش بود 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩چ لزومی داره قیمت خوراکی های توی سفره رو حلو مهمون بگی؟؟

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2738

اسی داشتی بهشون میفهموندی کم بخورید ماهی و برنج گرونه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
⁦☹️⁩⁦☹️⁩⁦☹️⁩چ لزومی داره قیمت خوراکی های توی سفره رو حلو مهمون بگی؟؟

بابام کارش صیادیه داشتیم درمورد قیمت ماهی ها می‌گفتیم منم گفتم این ماهی انقده وفلان

زندگی همچنان زیباست
خونه بابام بودیم من برا شوخی گفتم نمیدونستم ناراحت میشه

اخه این چ شوخیه؟؟؟خب اونم ب شوخی گفته کلاس چندی

2706