2733
2739

قرار بود ۱زده شه اما گفتم ۱۲ بزنم بازم ببخشید

اول با ریمل شروع میکنم ایشالله به درد همتون بخوره😘😘😘

ریمل یکی از لوازم آرایشی ضروری است که چشم را هم زیبا می کند که اگر ریمل طبیعی باشد برای مژه ها مفیدتر خواهد بود. ریمل را بیشتر خانم های علاقه مند به آرایش استفاده می کنند ولی هنگام خرید ریمل حواستان باشد که این وسیله آرایشی شما حاوی مواد شیمیایی زیادی نباشد . اگر تمایلی به خرید ریمل های صنعتی که در فروشگاه موجود است ندارید می توانید در منزل آن را تهیه کنید ، در این متن چند دستور العمل برای ساخت ریمل را به شما معرفی می کنیم.

دستور العمل 1 :

اگر دوست دارید مژه های درخشانی داشته باشید :

به 2 قاشق زغال چوب ، 3-4 قاشق ویتامین E اضافه کنید

سپس با 2 قاشق آلوورا ترکیب و خوب هم بزنید و داخل بطری بریزید و به مدت بیست و چهار ساعت کنار بگذارید ، به همین سادگی ریمل شما آماده است.😍😍😍

دستور العمل 2 :

دستور العمل دیگری برای درست کردن ریمل در خانه به شما پیشنهاد می کنیم استفاده از خاک رس است.

4 - 5 قاشق خاک رس سیاه را با نصف قاشق خاک سرخ صخره دریایی اضافه کنید

به آن 3-4 قاشق گلیسرین و آب بیفزاید می توانید به جای گلیسیرین روغن گیاهی را جایگزین کنید.

همه این مواد راخوب باهم ترکیب کنید و داخل قوطی ریمل بریزید و استفاده کنید.

خاک رس سیاه نه تنها برای مژه ها مضر نیست بلکه برای بلند شدن و تقویت ان ها مفید هم هست. گلیسرین در روغن سبزیجات هر دو برای رطوبت مژه مناسب است بعضی ها ترجیح می دهند از روغن نارگیل استفاده کنند اما شما از این کارها اجتناب کنید چون به آسانی موجب آب شدن ریمیل می شوید.

طرز تهیه پنکیک صورت خانگی رو هم میگم اختیار با خودتون استفاده کنید 

مقداری آرد برنج را در تابه ای بریزید و آن را روی شعله کم گاز قرار دهید و مرتب با یک قاشق چوبی هم بزنید تا تغییر رنگ دهد. وقتی رنگ آرد برنج به رنگ پوستتان نزدیک شد و به رنگ دلخواهتان رسید زیر گاز را خاموش کنید و پس از سرد شدن آرد برنج را در یک ظرف درب دار بریزید و از آن به جای پنکیک های شیمیایی استفاده کنید.

دقت داشته باشید در تهیه این پنکیک دست ساز حرارت باید کم باشد تا تا شما بتوانید روند تغییر رنگ آرد برنج را تحت کنترل داشته باشید. همچنین شما می توانید با آرد برنج را با پماد زینک اکسید (پماد سوختگی) مخلوط کنید و یک ضدآفتاب خانگی بسازید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو خدا که اینجوری شفات نمیده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

چه اسون 

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2738
طرز تهیه پنکیک صورت خانگی رو هم میگم اختیار با خودتون استفاده کنید  مقداری آرد برنج&nb ...

وااای چه ساااده😍

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2706