2737
2734
عنوان

وارد این تاپیک من نشید ⛔️

392 بازدید | 33 پست

مگه نگفتم نیاید ؟ 

الان ک اومدید نفری هرچندتا صلوات کرمتونه برا حاجتم بفرستید ک بدبخت ترینم

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

دستم خورد

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فرستادم عزیزم تروخدا واس آروم شدن پسر منم صلوات بفرستین کلافم کرده😪😪😪😭😭

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
دستم خورد

دیگه مجبوری 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738
دوست داشتم اومدم ب هیچ کسم ربطی نداره😁😂

بمن ربط داره من اسی ام صلوات بفرست بدو تا با این چوب پر پری رنگیا ک خادمای حرم امام رضا دارن نزدمت

۱۰ تا میفرستم ، حاجتت روا و دلت شااد

ممنونم عشقم 🌹🥰

من دندونم آبسه کرده عفونت داره درد میکنه شدید نمیتونم بگم شرمنده یه دونه تو دلم گفتم انشاءالله مشکلت حل بشه🙏

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
😂😂😂😂 نامرد

حالا ک اومدی باید بفرستی صلوات زور وده

2706