2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخواستن نادیدع گرفتن شاید

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

ی بار فمیدم همسایمون با ی پسر لاشی دوسته دختره هم کوچیک بود 

رفتم ب مامانش گفتم مامانش ی جور جوابمو داد 

دعوای کرد باهام ....

با دخترشم دعوا کرد 

الان ناراحتم ایکاش نمیگفتم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738

دوران راهنمایی از یکی زیاد خوشم نمیومد بعد بهم گفت جزوه تو بده به من تا از روش فتوکپی بگیرم منم گفتم باشه فردا میارم برات مدرسه🤭😂همه رو تو خونه غلط غلوط نوشتم دادم بهش بعدش امتحانش رو خراب کرد😅🙏🏻خدایا من و ببخش

گوشي يواشكي دوستمو تو مدرسه لو دادمم....خانوادشم نميدونستن،،،،

ب ابجيمم خيلي بدي كردم بچه ك بود همش ميزدمش😔😔

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
نپرسیم چی؟؟

موقعی که عقد بودیم من و مامانم رفته بودیم تولد خونه ی همسایمون همسرم گفته بود شب نمیام کار دارم ولی موقعیتش جور شده بود و ساعت ۱۰ شب توی زمستون اومد بهم زنگ زد منم الکی گفتم تولد توی محله ما نیست تا بیام طول می کشه برو خونتون هنوزم نمیدونم چرا اون کارو کردم با اینکه دوسال ازون موقع میگذره هنوز عذاب وجدان دارم

2706