2733
2734
عنوان

مجردایی که درکم میکنید بیاین خیلی اذیتم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2824 بازدید | 212 پست
خیلی مجربه این ختم خاهرم برای یک مورد دیگ برداشت روز چهل جوابگرفت امام حسین جواب همرو میده سفینه الن ...

ممنوووونم چشم ایشالا میخونمش 

چقد زمان میبره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنوووونم چشم ایشالا میخونمش  چقد زمان میبره؟

برامن اولاش یکساعت و رب اما بعد روون ترشدم 55دقیقه اینا ..

واقعا زمان زیادی نیست بخون و از اهل بیت بخواه عزیزم.

سعی کن چهل روز کمتر گناه کنی غیبت و اینا منظورمه..نماز اول وقت

اثن وختی چهل روز میخای بخونی خود ب خود نمازت اول وقت میشه کمتر درگیر مادیات میشی واقعا خوندنش هم لیاقت میخواد برامنم دعا کن🍁

برامن اولاش یکساعت و رب اما بعد روون ترشدم 55دقیقه اینا .. واقعا زمان زیادی نیست بخون و از اهل بیت ...

نمازام اگه خونه باشم اول وقته همیشه 

ممنون عزیزم 

شماهم یادت بود منو دعا کن 

انشاالله حاجت روا باشین

ممنونم♥️

2728

عزیزم معمولا ازدواجی که برای رفع مشکلات شخصی مثل تنهایی مشکل مالی و ... باشه زیاد سرانجام خوبی نداره. شما باید اول بتونی خودت رو سعادتمند کنی تا بتونی تو زندگی مشترک هم شاد و سعادتمند باشی. 

عضو چالش بامدادخمار. گروه نارنجی.وزن شروع 79.5   هدف اول: 75   هدف دوم 70  هدف سوم 65  پیش به سوی هدف.
2740
استاتر جان ازخدا بخت روزی خوب بخواه انشالله که شوهر خوب که خوشبختت کنه نصیبت کنه 

دعا که میکنم 

ولی دعای دیگران درحق‌ادم بیشترگیراس برای همین تاپیک زدم

ممنونم♥️♥️♥️

عزیزم معمولا ازدواجی که برای رفع مشکلات شخصی مثل تنهایی مشکل مالی و ... باشه زیاد سرانجام خوبی نداره ...

نه من گفته بودم هیچ مشکلی الان ندارم خداروشکر وضع مالی خیلی خوبیم داریم تنها مشکلم تنهاییه که با روحیاتم سازگاری نداره

من بخاطر تنهاییم تن به هرازدواجی نمیدم خاستگار زیاد داشتم با موقعیت و وضع مالی خوب ولی برام مهم بود طرف به دلم بشینه  بخاطر فراراز تنهایی بدون فکرم ازدواج نمیکنم فقد از خدا میخوام اونی که قسمتمه زودترپیداش شه😅

عزیزم 23 که سنی نیستتتتتت من 31 سالمه بیا ببین چه گرفتاری ای دارم پیشنهاد می کنم بیای دو تا تاپیک آخ ...

باشه عزیزم میخونمشون 

اره میدونم ولی خب تنهایی حسیه ک هرادمی باشه اذیتش میکنه هرسنی باشه ولی خب دیگه کمتر بیشتره

انشاالله به زودی زود خدا قسمت کنه هممون از تنهایی دربیایم

تنهایی فقد برازنده خداااس

باشه عزیزم میخونمشون  اره میدونم ولی خب تنهایی حسیه ک هرادمی باشه اذیتش میکنه هرسنی باشه ولی خ ...

آره عزیزم اما اگه فقط بخاطر اینکه از تنهایی در بیای ازدواج کنی ممکنه گرفتار آدم نادرست بشی خیلی حواست باشه

2706