2733
2739
عنوان

چی دارید تو زندگیتون که خوشحالتون میکنه از وجودش

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 58 پست

مستاجر نیستم

شوهرم عصبی نیستو خانواده دوسته

سایه پدرمادرم بالا سرمه

خانواده همسر خوبی دارم

خودمم الحمدولله سالمو سروپام

و از همه مهمتر دختر قشنگم😍😍😍😍😍

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹

فقط دوتادخترام خوشحالم میکنن سالم وزیباوعاقل هستن خداروهزااااارمرتبه شکرپدرشونم ازهیچی براشون کن نمیزاره خودمم سالمم خوشکلم جا یام حسودی میکنن دیگه خیلی بیشترخوشحالم😂🤭🤭🤭

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

. نه پول نه هیچ چیز دیگه ای برام زره ای اهمیت نداره فقط و فقط همسرمو خونوادم. امیدوارم سلامت باشن همیشه

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2740

به خاطر نعمت بسیااااار ارزشمند زندگیم که واقعا جدا از بقیه ست : 

به خاطر 

مسلمان بودنم

شیعه بودنم 

سیده بودنم

دوازده امامی بودنم 

ایرانی بودنم

ولایت دوست بودنم و إن شاء اللّه پیرو بودن

محجبه بودنم

اشک بر حسین بن علی علیه السلام داشتن

لبخند برای حسین بن علی علیه السلام داشتن

ایمانم (الهی بیشتر شه) 

اعتقادم

بودن در آخر الزمان🍁

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
گوشیییت😂😂

آررره نباشه حس یه آدم رو دارم تو سلول🤪

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
2706