2733
2734
عنوان

فاکتورهاتونو چک می کنید؟

63 بازدید | 6 پست

سلام شب بخیر

مااخر شب رفتیم فروشگاه افق کوروش خرید کردیم

بین اون خریدها دو تا  شامپو و دو تا نرم کننده ی مو بود

قیمت هر کدوم حدود ۲۰ تومن

اما اومدم چک کردم میبینم از هر کدوم فقط یه دونه زده

همسرم خواست برگرده فروشگاه که دیدیم دیروقته گذاشت برای فردا

آیا شما فاکتورهاتونو چک میکنید؟

من نه

ولی همسرم همیشه چک میکنه

دوبارهم پیش اومد که از فروشگاه خرید کردیم و خطا داشتن تو فاکتور

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نه ولی همسرم همیشه چک میکنه دوبارهم پیش اومد که از فروشگاه خرید کردیم و خطا داشتن تو فاکتور

این خطاها به حساب شخص حسابداره به نظرتون

یا اصلا فروشگاه متوجه نمیشه

راستش من خودم بودم وسوسه میشدم شاید نمیبردم

2742
این خطاها به حساب شخص حسابداره به نظرتون یا اصلا فروشگاه متوجه نمیشه راستش من خودم بودم وسوسه میشد ...

نمیدونم عزیزم

برای ما دوباری که اشتباه شد مثلا ما ۵ تا دونه از یه جنس برداشته بودیم ،ولی صندوق دار تعداد بیشتری زده بود

همسر من توهمون فروشگاه چک میکنه سریع 

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
این خطاها به حساب شخص حسابداره به نظرتون یا اصلا فروشگاه متوجه نمیشه راستش من خودم بودم وسوسه میشد ...

سلام خانم عزیز 

خواهش میکنم پیام دوستی من و قبول کنید.

ممنون میشم