2737
2734
عنوان

میخوان طلاق بگیرم

300 بازدید | 11 پست

همسرم کتکم زد اومدم خونه بابام پنج روزه اینجام خبری از شوهرم نیست خانوادم میگن طلاق بگیر نگیری بعدا پشیمون میشی اونوقت دیگه ما دختری نداریم و..با اینکه ازش ناراحتم اما دلتنگشم عذاب دارم هم بخاطر خوبیا هم بدیا خانوادم میگن دوست نداره داشت مادرشو ترجیح نمیداد وپنج روز اذت بی خبر نبود بخدا احساس میکنم تنهام اون از شوهرم اینم هم از خانوادم که درسته پشتمن اما احساسمو درک نمیکنن درسته صلاحمو میخوان اما...

خودت تصمیم بگیر با عقلت نه با قلبت

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دلتنگیت طبیعیه ولی الان اومدی خونه پدرت بمون...خودت برگردی دفه ی بعد زودتر و بیشتر اذیت میشی....جدا نشو ولی ی خرده حساب کار دستش بیاد بد نیست

نه ندارم

عزیزم خانوادت شاید ب ظاهرالان پشتت باشن ولی طلاق بگیری بیای میبینی رفتاراشون ۱۸۰درجه عوص میشه

ب شوهرتم اطمینان نکن  زنگ منگ بهش نزن ی بزرگترشم بیاد ریششو گرو بزاره بعدبرگرد

2738
عزیزم خانوادت شاید ب ظاهرالان پشتت باشن ولی طلاق بگیری بیای میبینی رفتاراشون ۱۸۰درجه عوص میشه ب شوه ...

میدونم،به شوهرم اعتبار نیست واس همین نمیتونم جلوشون وایسم وبرگردم چون خانوادم حمایتم میکنن نکنن به همسرم اعتبار نیست

یه کلمه نمیتونم درس بخونم امتحان دارم پس فردا

فقط می‌دونم این دلتنگیت طبیعیه واگه خودت برگردی فردا روز زودتر وبدتر اذیتت میکنه.

البته ب جنبه همسرت هم برمیگرده.اگه می‌دونی قدر دان هست و تصمیم خوبیه برگرد.