2737
2739
برا من دوطرف اصلا مثل هم نیست ، درمان میشه یعنی؟

آره دخترهمسایمون فک پایینش جلو بود عمل کرد

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه من فکت راست و چپم فرق داره جلو عقب نیست که

یعنی چجورن؟ یکی کوچیک یکی بزرگ؟ ولی واسه هر دردی درمان هست بایدبری دکتر ببینتت

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
2738

خانواده پدری من همه این مشکل دارن البته من نمیدونم مال شما چجوریه ولی ی اختلال رشد هست ب نام هموفیشیال میکروزومی که ی قسمت صورت از سمت دیگرش بیشتر رشد میکنه شما هم شاید این اختلال دارید اونا هم چشمایکمی از اون یکی بزرگتر یا لپ هاشون حتی دندون هاشون پدرم می خواست دندون مصنوعی بزار چون تراز نبود خیلی اذیت شد چون حتی ی لثه ها هم از لثه دیگری بیشتر رشد کرده

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
2706