2733
2739
عنوان

شوهرم وسط خیابون گفت گمشو پیاده شو

3745 بازدید | 157 پست

بچه ها دیشب داشتیم میرفتیم مهمونی من تازگیا حواس پرت شدم شوهرم گفن فلان چیزو برداشتی گفتم نه (اون چیز زیاد مهمم نبودها) گفت گه خوردی کسافط آشغال گمشو پایین وسط خیاون شب ساعت ۱۰ نگه داشت خیلی دور بودیم از خونه گفت برو پیاده بیار بیا وای به لرز افتادم گفتم گه خوردم هزار تا غلط کردم گفتم اونم فوحش داد رفتیم شب رسیدیم خونه دیدم اون چیز تو کیفمه گفتم ببین پیدا کردم گفت بی شرف بیا دکمه پیرهنمو بدوز با گریه دوختم گفت از این به بعد دست از پا خطا کنی کتکه بچه ها فردا جمعه است مخصوص امام زمانه من بچه دارم شوهرم منو با بچم تهدید میکنه میگه میگرم ازت میدم مامانم دیشب ایت الکرسی خوندم میترسیدم بچمو ورداره ببره بخدا ازش بر میاد . بچه ها تو رو به امام زمان دعا کنید برام این مرد اینقدر به کار خودش گرم بشه که با من و بچم کاری نداشته باشه نمیدونم چیکار کنم دو هفته پیش هم کنار زن همسایه زن تو دهنم بخدا بدنم استرس داره خدا خودش رحم کنه بخدا خسته ام از بخت بدم میترسم دلم برای بچم میسوزه 

چرا از چنین همسری بچه دار میشین ؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچت چن سالشه؟!

مهریه داری؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2728

داره از عشق بین تو وبچه ت سو استفاده میکنه

سعی کن جوری وانمود کنی که برات زیاد مهم نیست .خودت قوی نشون بده.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

ای خدا😔💔😭😭😭😭

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

عزیزم 💔

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2706