2733
2739
عنوان

مصرف قرص فولیکوفر در بارداری

1786 بازدید | 3 پست

سلام خانما من الان هفته 32 بارداریم وهر بار ازمایش میدم کمخونی دارم اول یه قرص فروسولفات مصرف میکردم دکتر گفت روزی 2تا بخور اسید فولیک 5هم هرروز دکتر گفته بخور از اول بارداریم میخورم الان قرص اهنم تموم شده اقام رفته قرص فولیکوفر خریده چطوره با فروسولفات فرقی داره؟؟؟بنظرتون میتونم در روز به جای فروسولفات واسید فولیک 2تا فولیکوفر بخورم؟؟؟

خدایا شکر 
سلام خانمی احتمالا الان به سلامتی زایمان کردی خدا نی نیتو برات حفظ کنه آخر چیکار کردی؟  کم خون ...

سلام عزیزم من روزی 2تا فولیکوفر خوردم وپسته وگوشت واین چیزها دکترم بهم امپول اهن داد که با سرم تزریق میشد اونم متاسفانه جور نشد تزریق کنم الان شیر میدم خیلی ضعف دارم ولی همچنان دکتر گفت هر شب یکی فولیکوفر بخور 

خدایا شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من روزی 2تا فولیکوفر خوردم وپسته وگوشت واین چیزها دکترم بهم امپول اهن داد که با سرم تزریق ...

فولیکوفر خیلی یبوست شدید میاره

چرا قرص فرودین نمیخوری؟ خیلی خوبه فقط باید قبل غذا یا وسط غذا بخوری کخگه معدتو اذیت نکنه

من قبل بارداری حتی ناشتا میخوردم اذیت نمیدم خیلی به کم خونیم کمک کرد

الان نمیدونم چرا دکترم اجازه نمیده بخورم میگه فولیکوفر بخورم هرچند سر بارداری قبلیم فرودین خوردم و خوب بود

2728