2733
2739
عنوان

خوشبحال اونایی که😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 59 پست
اعصابم دیگه کشش نداره چون خودم ادم محتاطی تمام ازمایشا رو رفتم  دیگ خسته شدم  ن ...

اگه حس میکنی اینم مشکل داره نزار دنیا بیاد . دنیا اصلا جای خوبی نیست ک اون طفلی بخواد بیاد تازه با مشکل هم بخواد بیاد . البته فقط نظر شخصیمو گفتم . ناراحت نشی از حرفم 

ی صلوات مهمونم کن ....

گلم استرس چی آخه..

من خودمم تنبلی داشتم و کیست دکتر گف دیر باردار میشی و مشکل هست و فلان..تو مدت۵کشید اقدامم بعدش باردار شدم😊الانم هیچ مشکلی،ندارم خداروشکر..

ان شاءالله خدا دامن همه ی خانومای،منتظر رو سبز کنه

اسم کاربریم محمدعلی اسم پســرمه❤اشتباه تایپ شد نتونستم درستش کنم😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه حس میکنی اینم مشکل داره نزار دنیا بیاد . دنیا اصلا جای خوبی نیست ک اون طفلی بخواد بیاد تازه با م ...

دکترا اینجور تشخیص نمیدن اوایل گفتن اجازه سقط میدن بعد رفتم یه ازمایش بعد هفته. ۲۰ بارداری بود رفتم گف مشکل داره و از  زمان اجازه سقط قانونیش گذشته هفته دیگ باز باید ازمایشمو‌تکرار کنم

2738

ای بابا ... منم که دیگه لازم نیست چیزی بگم همین اسم کاربریم گویاست   

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
دکترا اینجور تشخیص نمیدن اوایل گفتن اجازه سقط میدن بعد رفتم یه ازمایش بعد هفته. ۲۰ بارداری بود رفتم ...

مشکلش چیه . اگه اجزه سقط دادن بنداز . اگه ندادن بسپارش ب خدا نذر علی اصغر کن سالم بهت بدش .

ی صلوات مهمونم کن ....
ن ندادن مشکلشو نمیتونم بگم  

توکل کن ب خدا ،ازش معجزه بخواه . با تمام وجودت بخواه معجزه میکنه . استرس هم نداشته باش ک بیشتر روش تاثیر منفی نزاری . هر چی خدا توی تقدیرمون نوشته پیش میاد دیگه حالا تو خودتو حرص بدی چرا . خدا بزرگه انشالا دلتو شاد میکنه

الهم صلی علی محمد و آل محمد 

ی صلوات مهمونم کن ....
ن هیچی درس نمیشه چون راهی برای درس شدنش نیست  اینم قسمت نحس من بوده

خدا ان شاالله به همون کمک کنه،منم بچه دومم کل آزمایش ها مشکل نداشت اما وقتی به دنیا اومد هم مشکل پیچیده قلبی داشت هم کلاب فوت بود،البته کلاب فوتش رو تو سونو آنومالی بهم گفتن ولی به دنیا اومد خیلی شدیدتر بود،همش دکتر و عمل و... ای خدا شکرت

خدا ان شاالله به همون کمک کنه،منم بچه دومم کل آزمایش ها مشکل نداشت اما وقتی به دنیا اومد هم مشکل پیچ ...

من سر بچه اولم ۷ ساله دکترم. دیگ اینو‌گفتم شاید خدا رحم کنه بهم ولی تو‌اکو. بد نشون داد از الان حالم گرفته شد خستم از دکتر و بیمارستان و... کسی هم ندارم کمکم باشه تنهام ابجی هم ندارم کم اوردم 

2706