2733
2734

من برا خانوادها میخوام ک راضیشن دارم نابود میشم از استزس هرروز گریه جنجال نمیدونم دیگ باید چیکار کنم

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
مثلا چه کاری

همش بری پیششون پول بدی دیگه یا ادیان و مقدسات رو توهین کنی و بنده اونا بشی بخاطر همین این مشکلات رو میندازن تو زندگیت چون یک بار به جای خدا به اونا رجوع کردی و بنده اونایی. اینا رو تو یوتویوب دیدما اطلاعات تجربی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ولی بعد فهمیدم اصلا به صلاحم نبوده و ریدم تو زندگیم کاش اصا روزای اول جواب سلامشم نمیدادم

تازه اون دعا رو باطل کردم ولی اشغال چندش هنوز میخوادم

ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم
آره ولی بعد فهمیدم اصلا به صلاحم نبوده و ریدم تو زندگیم کاش اصا روزای اول جواب سلامشم نمیدادم تازه ...

میشه ادرس دعانویستو بدی

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2728
آره ولی بعد فهمیدم اصلا به صلاحم نبوده و ریدم تو زندگیم کاش اصا روزای اول جواب سلامشم نمیدادم تازه ...

وای از کجا دعا گرفتی منم میخوام

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
2738
شرمندم چون نمی‌خوام مسبب بدبختیت باشم بنظرم فقط بگو خدایا اگه به صلاحمه بده

عزیزم میشه بیایی خصوصی کامل برات بگم بعد اگ خواستی نگو😔من حتی به فکر خودکشیم

وای از کجا دعا گرفتی منم میخوام

بابا خیلی اخر و عاقبتش بده من خودم زخم خوردم بعدا یکی صد لول بالاتر میاد ادمی میگه اون بال بالا چی بود واسه اون انگل می‌زدم

ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم
بابا خیلی اخر و عاقبتش بده من خودم زخم خوردم بعدا یکی صد لول بالاتر میاد ادمی میگه اون بال بالا چی ب ...

نه یخدا من عاشق اینم لیاقتم داره بده خواهش میکنم

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
بابا خیلی اخر و عاقبتش بده من خودم زخم خوردم بعدا یکی صد لول بالاتر میاد ادمی میگه اون بال بالا چی ب ...

ما همه چیمون اوکیه ولی سر یه مشکلی خانواده ها دعواشون شده حالا راضی نمیشن😔مامانم راضیه ولی بابام و خانواده اون نه ...به پای اونا داریم میسوزیم